Dino Park w Rybniku - Rodzinny Park Atrakcji - zdjęcie 1

Dino Park w Rybniku - Rodzinny Park Atrakcji

W Rybniku, w dzielnicy Kamień, na terenie Parku Mosirowego, znajduje się Rodzinny Park Atrakcji, w którym zobaczyć można Dino Park oraz Krainę Bajek.

Park to świetne miejsce na rekreację rodzinną, szczególnie atrakcyjny dla maluchów, które odnajdą tu wiele ciekawych modeli dinozaurów oraz żywe zwierzątka przechadzające się pomiędzy dinozaurami.

Ponadto są tu postaci z bajek, chatka Baby Jagi, chatka na kurzej stopce, ogromne szachy, golf rodzinny, skoczki, kulig, karuzela Ośmiornica, kolejka górska Dragon, scinka wspinaczkowa i kolorowe place zabaw. Frajda gwarantowana!

Zobacz również opis miasta Rybnik i atrakcje turystyczne, które w tym miejscu się znajdują - może znajdziesz coś ciekawego dla Ciebie.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tej atrakcji to zapraszamy na nasze forum turystyczne gdzie poznasz wielu ciekawych ludzi.

Autor: Ania Piernikarczyk Anna Piernikarczyk
Dino Park w Rybniku - Rodzinny Park Atrakcji - zdjęcie 2
Dino Park w Rybniku - Rodzinny Park Atrakcji - zdjęcie 3
Dino Park w Rybniku - Rodzinny Park Atrakcji - zdjęcie 4
Dino Park w Rybniku - Rodzinny Park Atrakcji - zdjęcie 5
Dino Park w Rybniku - Rodzinny Park Atrakcji - zdjęcie 6

Adres i mapa

Rybnik, ul. Hotelowa 12, Kamień-Rybnik
tel.: 500-630-801, 500-110-220
strona www

Dodaj swoją opinię

Opinie i oceny

Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Sosna, 2015-07-03 21:41:00
ogólnie nie złe miejsce ale mało atrakcji troszke super dla dzieci starszych ceny podane w necie sa troszke nieaktualne albo pani w kasie schowała sobie troszke w kieche trzeba sobie jakos radzić:)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ania, 2014-08-17 19:51:26
Fakt, że tanio nie jest, ale za to bardzo miła obsługa. Nie ma zbyt dużego wyboru jesli chodzi o jedzenie, ale za to to które jest bardzo nam smakowało. Te atrakcje w cenie biletu są dla osób które chcą spędzić trochę czasu z rodziną na WSPÓLNEJ zabawie co nam bardzo się podobało dzieciaki były zachwycone kuligiem także wypad mieliśmy udany
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Michał,ek, 2014-05-15 00:18:41
Różnorodność atrakcji i wiele gier które nazywam złodziejami czasu to czyni że RPA jest dla mnie parkiem w którym aktywnie wypoczywam z całą rodzinką.
Polecam dokładnie przeanalizować cennik - mi się opłaca kupować karnet sezonowy ponieważ w cenie dwóch biletów mam dodatkowo 3 wejściówki gratis. W tym roku średnia cena za wejście(dla kupujących karnet sezonowy) wynosi dla osoby dorosłej 9,2 a dla dziecka 7,6 zł Mi się opłaca Polecam
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Imprezowicz, 2013-10-13 16:21:30
Dużo atrakcji: kręgle, hobby golf, dwa place zabaw, unihokej, zjazd linowy, ścianka wspinaczkowa, chińczyk olbrzym, szachy, skoczki, bujaki dla dzieciaków, slack line, stożek linowy, basen z piłeczkami, mega puzzle i jeszcze parę innych atrakcji w cenie biletu. Ta ilość atrakcji czyni Rodzinny Park Atrakcji parkiem który daje najwięcej atrakcji w cenie biletu normalnego kosztującego 20 zł i ulgowego 16 zł. Dinozaury OK a nie tylko dzieciakom ale i mnie najbardziej podobała się chata z piernika i dom na kurzej nodze. Dodatkowo kto chce może sobie wykupić inne atrakcje. Najciekawsza i bardzo oryginalna kolejka to kolejka kulig. Tylko w RPA można na sankach jeździć latem. Polecam
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
adixx29, 2013-08-18 19:16:43
Zbyt mało atrakcji jak za taką cenę rodzice z dzieckiem 56zł a zwiedzania może na dwie godzinki . Uwaga na parkingu kradną .Zabrali nam radio a w aucie obok wybili nawet szybę !!!Mimo sezonu nie było gdzie zjeść bo otwarta była tylko smażalnia ryb.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
kamil kl. 3b , 2013-05-01 16:46:11
noooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
kamcio, 2013-01-31 16:34:25
super park dinozaury tez fajny pomysł z kręgielnią ale jedzenie bez komentarza [czyli ochyda ]ale trochę za drogo