Rabkoland - zdjęcie 1

Rabkoland

Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki ma świetną lokalizację, w Rabce Zdroju przy Rynku, około 1 km od Zakopanki. Dysponuje bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych, typowych dla wesołego miasteczka. Rabkoland to miejsce magiczne, uważane przez wielu za najsympatyczniejszy park rozrywki w całej Polsce.

Rabkoland wyróżnia się atrakcjami, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Istnieje tu Muzeum Orderu Uśmiechu - jedyne takie na świecie odznaczenie przyznawane dorosłym na wniosek dzieci. W Dzień Dziecka odbywają się tutaj ceremonie nadawania tego słonecznego odznaczenia.

Atrakcje w Rabkolandzie są zróżnicowane i dopasowane do wzrostu i zainteresowań gości. Tutaj bawią się nie tylko dzieci – z wielu atrakcji mogą skorzystać rodzice i starsze rodzeństwo.

W Rabkolandzie znajdziesz aż 20 ulic i 8 wesołych placów, wszystkie są oznakowane jak w prawdziwym mieście! W Rabkolandzie goście kręcą się na trzydziestu pięciu karuzelach, odwiedzają kilka stref tematycznych, a dorośli przypominają sobie dzieciństwo i w gabinecie krzywych luster odkrywają siebie na nowo. Cała rodzina może wybrać się na rodzinną wycieczkę Patataj albo sprawdzić, jakie zagadki przygotowali Wikingowie. Wspólny obiad w jednym z wielu punktów gastronomicznych i odpoczynek w Dolinie Trzmiela dostarczy niezapomnianych wrażeń ze świata przyrody. Liczne Teatry ruchomych figur co krok dostarczają dzieciom i rodzicom świetnej zabawy.

Zobacz również opis miasta i atrakcje turystyczne, które w tym miejscu się znajdują - może znajdziesz coś ciekawego dla Ciebie.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tej atrakcji to zapraszamy na nasze forum turystyczne gdzie poznasz wielu ciekawych ludzi.

Autor: Ania Piernikarczyk Anna Piernikarczyk
Rabkoland - zdjęcie 2
Rabkoland - zdjęcie 3
Rabkoland - zdjęcie 4
Rabkoland - zdjęcie 5
Rabkoland - zdjęcie 6

Adres i mapa

Rabka-Zdrój, Rynek
tel.: 18/ 267-69-57
strona www

Dodaj swoją opinię

Opinie i oceny

Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ach, 2017-06-15 04:01:13
Bilety rozwalaja.inwalida z niczego nie skorzysta a placi,moja corka na atrakcje za mala ai mimo wzrostu placi i chcac ja wsadzic na jakas atrakcje to wszedzie odmowa bo za mala ale zeby ja skasowac o ok,ja w widocznej ciazy place chodz z niczego nie korzystam w sumie skorzystal maz z synem.powinny byc inne ceny dla ludzi uprzywilejowanych.wole doplacic i jechac gdzie indziej i wiem ze wszyscy beda zadowoleni.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
PLAY JAY, 2017-04-22 12:25:49
SUPER
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kamil, 2016-03-30 12:08:13
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
miecz, 2015-02-14 16:54:55
Nawet było fajnie, tylko za wszystko trzeba było płacić żetonami.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Andreas, 2014-09-13 10:51:11
Dzień po pobycie w Śląskim Wesołym Miasteczku odwiedziłem z dzieckiem (3,5 letnim) Rabkoland. Tutaj polityka cenowa jest trochę inna niż w Chorzowie (jakieś grosze płacimy za wstęp i wykupujemy żetony, bodajże 5 zł za jeden. Mówię bodajże gdyż ja kupiłem 2 karnety 10-ciokrotnego użytku po 40 zł za jeden). Atrakcji dla małego brzdąca dużo, chodzenia niewiele bo sam park nie ma jakiejś dużej powierzchni i atrakcje są koło atrakcji (to dla malucha akurat zaleta, ja bym chyba wolał troszkę więcej przestrzeni). Dwa karnety dość łatwo wykorzystać (niektóre atrakcje to dwa skreślenia na karnecie). Z atrakcji jest muzyczna farma ze śpiewającymi zwierzętami, przejażdżka po wirtualnym cyrku, samochodziki-safari, wszelkie karuzele, pociąg wokół wieży Eiffla, pływanie łódeczką po wodzie). Generalnie Rabkoland ma atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych więc trafił idealnie w gust mojemu dziecku. Z małym dzieckiem szczególnie godny polecenia.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Szysza, 2014-07-10 19:09:53
Park całkiem niezły, można się do niego przejechać będąc w okolicy, dzieci powinny być zadowolone.