Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 1

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno to całoroczny rodzinny ośrodek edukacyjno-rozrywkowy. To również stacja narciarska z najdłuższymi w centralnej Polsce trasami zjazdowymi. To jedyne miejsce w Polsce, w którym zjedziesz na nartach pod piramidami oraz przy pięknie oświetlonej wieży Eiffla.
 
Stok narciarski „Sabat” 425 m n.p.m. znajduje się nieopodal św. Katarzyny u podnóża Łysicy 612 m n.p.m. - najwyższego wzniesienia w Górach Świętokrzyskich znanego też ze zlotów czarownic, które ponoć tu się odbywały, to tutaj też Stefan Żeromski jeździł na nartach lecz nie było jeszcze wyciągów które mógłby opisać.
 
W Alei Miniatur „Wonderful World” zwiedzisz cały świat w parę godzin. Zabierzemy Cię prawie na wszystkie kontynenty świata aby przybliżyć Ci kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. Tutaj bowiem jest Park linowy zbudowany w całości na palach z trasami tyrolskimi. Przejedziedź się na linie nad słynną operą z Sydney oraz wodospadem Niagara. Przetestuj swoje umiejętności i zwalczaj swoje słabości w parku linowym.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tej atrakcji to zapraszamy na nasze forum turystyczne gdzie poznasz wielu ciekawych ludzi.

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 2
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 3
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 4
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 5
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 6

Adres i mapa

Krajno Zagórze, Krajno zagórze 43c, Górno 26-008
tel.: 505-505-654
strona www

Opinie i oceny

Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
NARCIARZE Z W-WY., 2018-01-17 11:40:53
SUPER PARK, SUPER STACJA NARCIARSKA, DZIECIAKI NAUCZYŁY SIE ŚMIGAC NA NARTACH, POSPACEROWAŁY PO PRZEPIĘKNYM PARKU MINIATUR, POBAWIŁY SIE W BAWIALNI A CAŁA RODZINKA POKOSZTOWAŁA PYSZNYCH DAŃ W RESTAURACJI. BRAWO ZA POMYSŁ W STWORZENIU TAKIEGO OŚRODKA DO KTÓREGO MOŻNA JECHAĆ O KAŻDEJ PORZE ROKU. SUPER
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Marian Łódż, 2016-04-05 21:12:13
Park miniatur chyba najpiękniejszy jaki w życiu widziałem, a trochę takich parków widziałem tak w Polsce jak i w świecie.
Usytuowanie, wyeksponowanie i dobór miniatur po prostu perfekcyjny i dla każdego jest coś ciekawego a rozrywka jest też dla każdego ale chyba tylko w sezonie zimowym i letnim a ja tu byłem w kwietniu w tygodniu to urządzenia stały i czekały na klienta. Aha ceny są bardzo przyzwoite w Austrii z wejście do Minimundusu płaci się 15 euro a tutaj 15 zł.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Helena z Góra Kalwaria. , 2015-04-09 11:27:17
Tum jest po prostu fantastycznie, wprawdzie pogoda w Świeta Wielkanocne była kiepska ale my trafilismy na odrobinę słońca a park w slońcu wygląda cudownie, miniatury są usytuowane na wzgórzu co pozwala przezyć cudowna podróż po miniaturowym swiecie. Myśle, że ten Park jest chyba najpiekniej położonym parkiem miniatur na świecie. Wprawdzie zwiediliśmy juz troche takich miejsc w Polsce i w Europie mogewymienić Klagenfurt Austria, Bruksela, Włochy Miniatura di Italia, Inwałd , Ochaby, Ogrodziniec , Kowary ale to jest nic w stosunku do tego parku w świetokrzyskim. Tu sie czują jakbym zwiedzała świat a w innych parkach jest to jakbym zwiedzała wystawę miniatur. Jak ktoś tu przybędzie to to oceni i napewno sie ze mna zgodzi. Dlatego wystawiam maksymalna skalę jedynie za cenę która po sezonie wynosi 15 zł można deko niżej w stosunku do zarobków w Polsce ale w takim parku na zachodzie trzeba zapłacic wejściówke od 15 do 20 euro. Polecam ten park uwadze tak rodziną ale też i wszystkim którzy chca przezyć wspaniałą podrórz po miniaturowym świecie a w lecie jest tu teżbardzo dobrze prosperujący lunapark i super restauracja z pysznymi daniami.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
AJA , 2015-04-08 13:33:48
fajnie :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
AJA , 2015-04-08 13:33:27
fajnie :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
AJA , 2015-04-08 13:33:16
fajnie :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
kris, 2015-04-08 12:47:53
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jędrek K., 2014-10-22 14:21:45
Swietne miejsce, byłem tam ze starszymi rodzicami ( po 60 ) - co prawda górka dała im w kość ale po alei rozłożone są altany czy cos takiego gdzie można przysiąść ... spędziliśmy tam chyba z 4 godziny :) polecam taras widokowy w słoneczny dzień...normalnie bomba