Park Doświadczeń Fizycznych Ogrodzieniec - zdjęcie 1

Park Doświadczeń Fizycznych Ogrodzieniec

Park Doświadczeń Fizycznych w Ogrodzieńcu czyli element nowego kompleksu pod nazwą Park Ogrodzieniec to bardzo ciekawa atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy, jak się okazuje, nie są mniej ciekawi świata niż małolaci. Park jest pięknie usytuowany pod zamkiem Ogrodzieniec i oferuje 35 urządzeń pokazujących podstawowe prawa fizyki.

Jest sprzężona huśtawka, jest równia, wózki sprzężone, wirująca kula, a na najodważniejszych czeka Symulator Lotu. W Parku Doświadczeń fizyka nie jest nudna, to świetna zabawa połączona z edukacją!

Zobacz również opis miasta i atrakcje turystyczne, które w tym miejscu się znajdują - może znajdziesz coś ciekawego dla Ciebie.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tej atrakcji to zapraszamy na nasze forum turystyczne gdzie poznasz wielu ciekawych ludzi.

Autor: Ania Piernikarczyk Anna Piernikarczyk
Park Doświadczeń Fizycznych Ogrodzieniec - zdjęcie 2
Park Doświadczeń Fizycznych Ogrodzieniec - zdjęcie 3
Park Doświadczeń Fizycznych Ogrodzieniec - zdjęcie 4
Park Doświadczeń Fizycznych Ogrodzieniec - zdjęcie 5
Park Doświadczeń Fizycznych Ogrodzieniec - zdjęcie 6

Adres i mapa

Ogrodzieniec, ul. Zamkowa 33, Podzamcze
tel.: 32/ 672-30-92
strona www

Opinie i oceny

Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kris, 2016-03-09 12:05:56
Nie polecam
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
zmotoryzowany, 2015-06-10 18:14:06
bardzo polecam odwiedzić ten zamek i wszystkie atrakcje.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kate, 2014-08-17 22:59:50
Byłam w Parku w ten piątek. Święto... mówiąc szczerze ludzi masa i to był największy problem tego miejsca.. duże kolejki. Poza tym wyjazd jak i samo miejsce bardzo udane, najważniejszy uśmiech na twarzy dziecka i pytania kiedy tu wrócimy :) Jeśli chodzi o cennik to najlepiej brać bilety pakietowe - najbardziej się wtedy opłaca, a atrakcji jest dość dużo... bo Parki są rozbite na kilka tematycznych ośrodków. Mała gastronomia ale za to można wyjść i zjeść w kilku ciekawych knajpkach nieopodal. DUŻYM plusem jest to, że można wchodzić i wychodzić z Parku, dlatego daje duży plus. Obsługa też bardzo miła, mój synek gdy się przwrócił - natychmiast podbiegła pani, spytała czy wszystko wporządku i wręczyła lizaka :) Życzę jak najwięcej takich rzeczy - ludzkich! Polecam Ogrodzieniec!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
basia, 2014-08-05 15:57:29
Na nas największe wrażenie zrobiły przepiękne ruiny zamku ,
a później park doświadczeń fizycznych , w którym odkryliśmy wiele ciekawostek, a przede wszystkim bawiliśmy się w nim jak dzieci .......
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
ania, 2014-08-05 14:51:19
ciekawe dla dużych i małych