Experymentarium w Łodzi - zdjęcie 1

Experymentarium w Łodzi

Łódzkie Experymentarium znajdujące się w CH Manufaktura, to bardzo nietypowy park rozrywki, jest to interaktywne Centrum Nauki, w którym możesz poznać i zrozumieć różne, nawet skomplikowane zagadki naukowe. Z pewnością nie będziesz sie tu nudzić, możesz sprawdzić poziom swojej inteligencji, poczucie humoru i zrobić wiele innych ciekawych rzeczy, nie tylko mądrych, ale i zabawnych.

W Experymentarium prowadzone są warsztaty i wykłady, jest też Akademia Profesora Einsteina, a dodatkowo można się zabawić na interaktywnych przyjęciach urodzinowych czy imprezach integracyjnych.

Odwiedzając Centrum Nauki Experymentarium będziesz korzystał z interaktywnych stanowisk i eksponatów, przeprowadzał doświadczenia, obserwacje, zadawał pytania i zgłębiał tajniki świata. Fizyka czy chemia sprawiały Ci w szkole kłopot? W łódzkim parku rozrywki nawet najtrudniejsze zjawiska i procesy staną się dziecinnie proste i ciekawe.

Zobacz również opis miasta Łódź i atrakcje turystyczne, które w tym miejscu się znajdują - może znajdziesz coś ciekawego dla Ciebie.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tej atrakcji to zapraszamy na nasze forum turystyczne gdzie poznasz wielu ciekawych ludzi.

Autor: Ania Piernikarczyk Anna Piernikarczyk

Adres i mapa

Łódź, ul. Karskiego 5, Manufaktura
tel.: 42/ 633-52-62
strona www

Opinie i oceny

Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Dorota, 2018-02-28 10:46:35
Przyjemne miejsce, zwłaszcza dla dzieci. My trafiliśmy na oprowadzanie z przewodnikiem w ramach ceny biletu. Polecamy!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Beata , 2018-01-09 12:37:20
Zgadzam się w stu procentach z poprzednią opinią. Eksponaty stare, zepsute, brudne, brak oświetlenia, ceny wygórowane, bardzo nieprofesjonalnymi pracownicy. Byłam świadkiem jak Pani animator wrzeszczy na dzieci !!!, które przecież nie przyszły za darmo tylko za pieniądze swoich rodziców.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Pchełka, 2017-12-28 09:17:31
Cała ta wystawa nie jest warta 50 zł za bilet. Duża część eksponatów zepsuta bądź co najgorsze brudna. Za te pieniądze lepiej iść z dzieckiem do kina.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Monika, 2016-07-10 17:01:43
Super miejsce dla rodzin z dziećmi i nie tylko ! Byłam ze znajomymi i bawiliśmy się świetnie ! Zdecydowanie polecam !
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ania, 2014-10-12 16:43:16
Ogólnie polecam. Byłam z dziećmi lat 12 i 9. Fajnie się bawiły. Miejsce pozytywne. Miła i uczynna obsługa. Pan animator bardzo pomocny :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Beata, 2013-05-22 18:45:04
Miła obsługa i ciekawe wystawy. Może się okazać to fajnym miejscem dla młodszych dzieci, gdyż wszytstkiego można dotknąć i spróbować.