Rosenau - zaginione miasto w Pokrzywnej - zdjęcie 1

Rosenau - zaginione miasto w Pokrzywnej

Interaktywny Park Rozrywki i Edukacji „Rosenau – zaginione miasto” to miejsce wypoczynku, zabawy i edukacji dla całej rodziny, dla osób w każdym wieku. Park wokół kąpieliska gromadzi ponad 20 różnych atrakcji. Nazwa Park Rosenau nawiązuje do legendy o osadzie, która ponoć w średniowieczu istniała w Górach Opawskich.

W Parku dominuje edukacja poprzez zabawę, w połączeniu z rozrywką i aktywnym wypoczynkiem. Zapewnia to m.in. „Park Żywiołów”, w którym są eksponaty pozwalające odwiedzającym samodzielnie poznawać prawa fizyki i charakter 4 żywiołów - ziemi, wody, powietrza oraz ognia.

Jedną z najciekawszych atrakcji w Parku Rosenau jest interaktywny „Ogród Wody”. To pierwsza tego typu w Polsce instalacja, skupiająca prawie 20 urządzeń wodnych, m.in. ręczne pompy, zapory, fontanny i koła młyńskie.

Co jakiś czas z wód jeziora wynurza się groźny potwór, na terenie parku jest też „Jaskinia dzikich zwierząt”, a w jej sąsiedztwie „Kopalnia złota – Rosenau”, w której można chodzić korytarzami „Strasznej  sztolni”, a także trafić do pewnego pokoju, w którym dzieją się naprawdę dziwne rzeczy.

Dla osób zainteresowanych rekreacją dostępny jest basen o wymiarach olimpijskich, zjeżdżalnie, sztuczne lodowisko, na którym można ślizgać się nawet w największym upale, a także park linowy. Dodatkowo po jeziorze można popływać rowerem wodnym.

To jeszcze nie wszystko, bo naturystów czekają też: ogromny dmuchany zamek, karuzele, czy interaktywne kino 7D. Można również przejechać się kolejką turystyczną po przepięknych terenach Gór Opawskich, zwiedzić „Kamienny krąg” oraz „Wykopaliska miasta Rosenau”.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tej atrakcji to zapraszamy na nasze forum turystyczne gdzie poznasz wielu ciekawych ludzi.

Rosenau - zaginione miasto w Pokrzywnej - zdjęcie 2
Rosenau - zaginione miasto w Pokrzywnej - zdjęcie 3
Rosenau - zaginione miasto w Pokrzywnej - zdjęcie 4
Rosenau - zaginione miasto w Pokrzywnej - zdjęcie 5
Rosenau - zaginione miasto w Pokrzywnej - zdjęcie 6

Adres i mapa

Pokrzywna 76, 48-267 Jarnołtówek
tel.: 781-251-029
strona www

Opinie i oceny

Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Sara, 2018-05-03 14:26:29
Jeśli chodzi o możliwości spędzenia czasu przez dziecko, to są atrakcje które zapewnią rozrywkę, natomiast proponuje unikać restauracji, gdzie na jedzenie trzeba było czekać ponad godzinę i nie było informacji przed zakupem.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Nikt, 2018-04-22 14:11:27
Polecam, bardzo fajny park. Atrakcji sporo jak na cały dzień a ceny nie są zbytnio przesadzone :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kamn, 2018-04-21 19:22:00
Ciekawe miasteczko. Sporo wartych obejrzenia atrakcji. Na pewno spodoba się większości dzieci i dorosłych. Kilka atrakcji zrobiło na mnie wielkie wrażenie, np. park wodny z pompami, jaskinia dzikich zwierząt, straszna sztolnia. Plus za to, że wszystko działa bez zarzutu i za miły personel.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kamal, 2018-04-11 22:48:12
Polecam, bardzo fajny park, zdecydowanie warty polecenia. Nasze dzieci były zachwycone, a to najlepsza rekomendacja. Nam również bardzo się podobało. Atrakcji jest bardzo dużo, dla każdego coś dobrego. Wszystkie stanowiska sprawne, działające, zadbane, do tego wszędzie jest ktoś z obsługi. Można zapytać, poprosić o pomoc. Najwyższy poziom, jesteśmy zadowoleni!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
ewelinao, 2018-04-07 14:17:20
Warto odwiedzić miasteczko Rosenau zwłaszcza jeśli wybieramy się tuta z dziećmi. Park jest skierowany głównie do dzieci. Ale i starsi znajdą dla siebie wiele ciekawych atrakcji. Na uwagę zasługują jaskinia dzikich zwierząt, park wodny z pompami, kino 7d, wielki basen i lodowisko. Spędziliśmy tutaj całe popołudnie, warto!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Julita, 2018-03-28 17:18:40
Polecam!!! Park rozrywki na najwyższym poziomie. Genialne atrakcje, w tym wielki dmuchany zamek, największy w Polsce! Każdy maluch będzie zachwycony. Fantastyczne stanowiska edukacyjne, atrakcje interaktywne i pokazy dla grup. Za taką cenę naprawdę ogrom atrakcji! Warto, polecamy każdemu!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Haniad, 2018-03-22 13:07:30
Park Rosenau leży mały kawałek drogi od hotelu Gorzelanny, w którym spędzaliśmy wakacje. Mieliśmy wejściówki jako goście hotelu i skorzystaliśmy z nich bez wahania. Park jest fantastyczny! Naprawdę wart każdej złotówki wydanej na bilet. Tyle atrakcji w jednym miejscu jeszcze nie widzieliśmy. Atrakcje dla każdej grupy wiekowej, więc można iść i z dziećmi, i z nastolatkami. A i dorosły znajdzie coś ciekawego dla siebie. Wszystko zadbane i sprawne, a do tego wszędzie miłą obsługa. Polecam!! Świetne miejsce!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Taniak, 2018-03-16 11:31:47
Park ciekawy, zainteresuje zwłaszcza dzieci, ale i dorośli znajdą tutaj coś dla siebie. Na pewno warto zajść do tawerny na obiad- ogromne porcje, pyszne jedzenie, niska cena. Stanowiskami, które warto odwiedzić są kopalnia, sztolnia, kino z efektami 7d, jaskinia dzikich zwierząt, wielki basen i lodowisko. Ogólnie na piątkę. Polecam.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Marimari, 2018-03-08 19:27:39
Duży park rozrywki, zajmujący spory, ale i piękny zielony teren. Sama przyjemność. Warto zarezerwować sobie całe popołudnie lub nawet cały dzień, bo atrakcji co niemiara. Wielki plus za stanowiska edukacyjne dla całej rodziny. Warto wejść do tawerny na dobry obiad.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Olisiwak, 2018-03-01 17:07:48
Ciekawe miejsce warte odwiedzenia zwłaszcza wiosną i latem. Pięknie położony park rozrywki pełen zaskakujących atrakcji. Niektóre stanowiska naprawdę zapierają dech w piersiach. Widać, że właściciele dbają o park i wkładają dużo wysiłku w dbanie o atrakcje. Uśmiechnięta pani w kasie biletowej to sympatyczny bonus :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
MM, 2018-02-20 23:51:34
Niezwykle ciekawe i wartościowe miejsce w zgrabny sposób łączące naukę z zabawą, super!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
laurajj, 2018-02-13 17:04:13
Miasteczko zrobiło na mnie i mojej rodzinie naprawdę pozytywne wrażenie. Pomijam długie kolejki do kas, bo tam gdzie są ciekawe atrakcje, tam są kolejki. Swoje trzeba było odstać, ale warto było, bo wewnątrz miasteczko zaskakuje wielością atrakcji dla dzieciaków, ale dla starszych też. Ogólnie wyszliśmy bardzo zadowoleni, dzieci szczęśliwe i pytają, kiedy tu wrócimy, więc podobało się :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
maksl, 2018-02-06 11:55:27
Serdecznie polecam wizytę w parku rozrywki Rosenau. Urzekło nas piękne położenie tego miejsca oraz przesympatyczna obsługa. Ogrom interaktywnych stanowisk robi wrażenie, do tego największy dmuchany zamek jaki widzieliśmy oraz karuzele i pyszne jedzenie w Tawernie, która znajduje się w samym centrum parku. Zdecydowanie warto spędzić tutaj popołudnie.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Anju, 2018-01-08 15:42:45
Super miejsce! Polecam. Byłam z całą rodziną i podobało się każdemu, tym dużym też ;)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
angl, 2018-01-04 13:08:36
Park zaskakujący, pełen niezwykle ciekawych, ambitnych atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Naprawdę każdy znajdzie w nim coś interesującego dla siebie. Zaskoczył zwłaszcza mocnym postawieniem na edukację; fantastyczny ogród wodny z pompami, kopalnia, sztolnia, kino z efektami 7d, jaskinia z dzikimi zwierzętami, wielki basen i lodowisko to tylko część atrakcji. Ja i moja rodzina wyszliśmy zachwyceni.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
majag, 2017-12-28 14:28:59
Bardzo polecam park rozrywki Rosenau. Idealna opcja na rodzinne spędzenie czasu. Zarezerwować sobie trzeba jakieś kilka godzin na zwiedzanie, bo atrakcji co niemiara. Wszystko sprawne, kolorowe, ładnie wygląda. Przy każdym stanowisku miły personel. Nie mamy zastrzeżeń. Polecamy rodzinom z dziećmi.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
sebas, 2017-12-18 16:22:04
Miejscówka bardzo fajna, pozwalająca na spędzenie miło czasu z dziećmi. Mimo, że niby wszystko już gdzieś widzieliśmy to dzieci miały dużo frajdy, a o to przecież chodzi. Miłym zaskoczeniem było to, że wszystkie atrakcje były sprawne, zadbane i przy każdym stanowisku był ktoś z obsługi. Obsługa fajna, pomocna, uśmiechnięta- na plus! Generalnie jeśli chcecie miło spędzić czas to warto podjechać. Cena nie jest jakoś wygórowana, zwłaszcza że obejmuje większość atrakcji.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Zuzkia, 2017-12-09 11:09:36
Jeśli szukacie miejsce, w którym można urządzić niezapomniane wesele w cudnych okolicznościach przyrody, to trafiliśmy w 10! Moje wesele z założenia miało odbyć się w górach, w hotelu, długo szukaliśmy miejsca i wreszcie trafiliśmy do Gorzelanny. To był super wybór i zupełnie go nie załuję. Wszystko odbyło się dokładnie tak, jak chciałam. Ekipa hotelu spełniła każdą moją prośbę. Tak przemiłych, sympatycznych i otwartych ludzi jeszcze nie spotkałam. To w dużej mierze dzięki nim moje wesele było takie piękne. Profesjonalizm, uśmiech, dbałość o gości, do tego każdy szczegół dopięty, wystrój sali, jedzenie, pokoje, wszystko jak chciałam. Dziękuję raz jeszcze :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
alicjja, 2017-11-27 21:46:47
Park Rosenau oferuje dużo zaskakujących atrakcji dla osób w każdym wieku. Są stanowiska dla dzieci, nastolatków i dla dorosłych. Dla najmłodszych jest wielki dmuchany zamek. Cena biletu dość wysoka, ale ilość atrakcji za taką cenę jest zadowalająca. Stanowiska atrakcyjne i sprawne, zadbane, obsługiwane przez fajną obsługę. Widzieliśmy w tym parku takie oryginalne atrakcje, jakich nie widzieliśmy w innych tego typu parkach, więc warto odwiedzić.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
korne, 2017-10-19 16:05:59
Sporo odwiedziłam z rodziną wesołych miasteczek i parków rozrywki, więc mam porównanie. Park Rosenau jest ciekawym, nietuzinkowym miejscem. Zaskakuje dużą ilością proponowanych atrakcji dostosowanych dla wszystkich grup wiekowych. Bilet dużo kosztuje, ale moim zdaniem warto zapłacić za rozrywkę na kilka godzin. Jest i plac zabaw dla najmłodszych, wielki basen, dmuchane zamki, kino, restauracja, świetne interaktywne stanowiska. Wszystko bardzo zadbane i dokładnie opisane. Bardzo mi się podobało.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
martamm, 2017-10-09 20:33:32
Wizytę w Miasteczku Rosenau polecam wszystkim głodnym wrażeń i atrakcji. Na pewno miejsce warte polecenia dla rodzin z dziećmi. Dzieci znajdą dla siebie bardzo dużo miejsc do zabawy i rozrywki. Warte polecenia są jaskinia dzikich zwierząt, ogród wodny z pompami wodnymi, wielki dmuchany zamek dla dzieci, lodowisko i ogromny basen. Odwiedziliśmy też kino 7d. Atrakcja na wysokim poziomie. 5/5. Polecamy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
liod, 2017-09-18 14:16:32
Fajne miejsce, spędziliśmy bardzo miłe popołudnie. Atrakcje dla każdego, wszystko sprawne, ekipa miła.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
dagmara, 2017-08-19 17:10:13
Wpadliśmy do tego parku przy okazji naszego pobytu w hotelu Gorzelanny. Dzieciaki były zachwycone, więc to najlepsza rekomendacja. Park jest warty swojej ceny, warto zapłacić za rozszerzony bilet wstępu. Ciekawe stanowiska, niesamowite interaktywne atrakcje, wielki basen i kino. Wszystkie atrakcje sprawne i zadbane. Miły i pomocny personel.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
lesnak, 2017-07-30 14:23:29
Z pobytu w hotelu Gorzelanny jestem bardzo zadowolona i mogę polecić każdemu, kto szuka spokoju i luksusu w otoczeniu pięknej przyrody. Hotel jest doskonale położony, co jest jego wielkim atutem. Leży blisko granicy, dużych miast i szlaków turystycznych.
Dużo miejsca do uprawiania sportów i jazdy na rowerze. Hotel zadbany i czysty. Wyżywienie dobre, spore porcje i duża różnorodność.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
ewaa, 2017-07-20 19:37:50
Miejsce warte odwiedzenia odwiedzenia, zwłaszcza z pociechami. Najmłodsi znajdą dla siebie bardzo dużo ciekawych atrakcji, starsi też znajdą coś dla siebie. Ogólnie miasteczko przygotowane na odwiedziny starszych i młodszych. Bardzo przemyślany i ciekawy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Nastkaz, 2017-07-16 11:27:31
Przyjemne miejsce, można się zrelaksować i fajnie pobawić. Bardzo dużo różnych miejsc do zwiedzenia, ciekawe interaktywne przyrządy. Bardzo duży dmuchany zamek dla dzieci, basen i lodowisko. Wszystko sprawne i działające, zadbane. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do miejsca i obsługi. Polecam.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
anka, 2017-07-09 14:44:37
Miasteczko Rosenau zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie zwłaszcza ilością i jakością atrakcji dla każdej grupy wiekowej, w tym dla dorosłych. Świetne miejsce na rodzinny wypad, spodoba się dzieciom. Bardzo miła obsługa, ceny ok jak na taką ilość stanowisk. Spędziłam tutaj miłe popołudnie z całą rodziną. Polecam.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
jagodas, 2017-06-29 17:45:07
Na pierwszy rzut oka niepozorny, poza tym niektóre opinie w internecie odstraszają, ale w efekcie nie żałuję, że zabrałam tam dzieci. Cena wstępu dość wysoka, ale warto, bo ilość stanowisk, atrakcji i obiektów wewnątrz jest naprawdę bardzo duża i warto wydać tę kwotę. Ciekawe, niespotykane stanowiska interaktywne, ogrom atrakcji dla dzieci, warto wejść do tawerny na dobre jedzenie. Świetny wielki basen i lodowisko.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
klara, 2017-06-21 15:52:29
Świetne miasteczko rozrywki, fajnie przemyślane, tematyczne zakątki, np. pompy wodne, ogród wodny, jaskinia dzikich zwierząt. Bardzo fajne kino w efektami specjalnymi, ogromny basen i naprawdę wielki zamek dmuchany. Podobało się całej mojej rodzinie. Ceny biletów dość wysokie, ale za takie atrakcje mogą być.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
tomaszjac, 2017-06-13 14:38:16
Park Rosenau leży w bardzo bliskiej odległości od hotelu Gorzelanny, w którym moja firma miała warsztaty. Miłym zaskoczeniem jest fakt, że to jest miejsce nie tylko dla dzieci. Grupa dorosłych, w tym ja, bawiliśmy się w nim świetnie i każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Wielki plus za pyszne jedzenie w samym środku parku- klimatyczna tawerna z przystępnymi cenowo daniami.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
annikka, 2017-06-07 22:38:13
Miasteczko zrobiło na mnie i mojej rodzinie naprawdę pozytywne wrażenie. Pomijam długie kolejki do kas, bo tam gdzie są ciekawe atrakcje, tam są kolejki. Swoje trzeba było odstać, alw warto było, bo wewnątrz miasteczko zaskakuje wielością atrakcji dla dzieciaków, ale dla starszych też. Ogólnie wyszliśmy bardzo zadowoleni, dzieci szczęśliwe i pytają, kiedy tu wrócimy, więc podobało się :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Sarale, 2017-06-02 12:56:37
dwiedziliśmy zaginione miasteczko Rosenau przy okazji naszego weekendu w hotelu Gorzelanny. Park leży kawałek drogi od hotelu. Mieliśmy dostęp do wszystkich atrakcji w parku. Podobało się zwłaszcza dzieciom. Sporo róznych ciekawych stanowisk, bardzo miła obsługa, jest co zwiedzać.
Sprawne maszyny, widać że park nowy, wszystko zadbane, kolorowe i w 100% działające.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
alinaks, 2017-05-18 14:23:23
Park odwiedziłam przy okazji imprezy integracyjnej, która odbywała się w hotelu obok. Park nie jest tylko dla dzieci, o czym przekonałam się ja i moi koledzy. Świetnie się bawiliśmy. Na pewno warto tam wpaść będąc w okolicy. Sporo ciekawych stanowisk do odwiedzenia. Nam w szczególności przypadło do gustu zwiedzanie kopalni i sztolni oraz wielki ogród wodny.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
natalia, 2017-05-10 12:50:55
Bardzo fajna opcja na popołudnie z cała rodziną. Kolejki do kas trochę odstraszają, ale warto swoje odstać, żeby wejść do parku. Dobrze wydane pieniądze. Bardzo miła, pomocna obsługa. Ciekawe atrakcje. Warto wejść do tawerny na pyszne jedzenie.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Beti, 2017-05-04 07:36:14
Zaniedbane, brak obsługi Ale widać zatrudniają osoby chwalące ten przybytek Cena z kosmosu, gastronomia na terenie obiektu poniżej wszelkiej krytyki. Absolutnie nikomu nie polecam tego obiektu Tylko się wstydu najadłam przed gośćmi
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Basiasz, 2017-05-03 11:54:08
To miasteczko z całą pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza dzieciom. Ale i dorośli i nastolatki znajdą coś dla siebie. Kiedy my byliśmy w Rosenau, było akurat dużo gości, więc spory tłum i kolejki do kas, ale warto było poczekać. Bardzo nam się park spodobał, naszym dzieciom również. Najciekawsze atrakcje to kopalnia, sztolnia, ogród wodny, pompy wodne, jaskinia dzikich zwierząt i wielki basen. Polecam.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
sandrak, 2017-04-25 18:15:23
Park po prostu super! Zaskoczenia całkowite, bo nie spodziewaliśmy takiego standardu. Świetna obsługa, zawsze pomocna, z uśmiechem na twarzy. Pyszne jedzenie w tawernie- warto wpaść. Atrakcji co nie miara i to takie, że nie sposób zwiedzić w jeden dzień. Bardzo polecamy!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
teresaj, 2017-04-19 13:01:48
Warto odwiedzić, zwłaszcza jeśli mamy dzieci, które są głodne rozrywki iu ciekawych interaktywnych atrakcji. Genialne miejsce na rodzinny wypad. Bardzo nam się podobało. Świetne ruchome zwierzęta, wszystko działa, sprawne i zadbane.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
donatak, 2017-04-11 13:00:29
Zaginione miasteczko rosenau robi wrażenie nie tylko na dzieciach, ale na dorosłych też. Tak dużo atrakcji nie widzieliśmy jeszcze w żadnych parku rozrywki! Nie sposób skorzystać ze wszystkiego w jeden dzień. Wydaje mi się, że obejrzeliśmy połowę. Dzieci zachwycone. Atrakcje interaktywne, fajne kino z efektami specjalnymi, wieelki basen i dmuchany pałac- to tylko skromna część, którą zobaczyliśmy. Warto!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Mari, 2017-04-05 11:19:29
Jestem zachwycona tym miasteczkiem rozrywki! Znalazłam się w nich trochę przez przypadek i nie spodziewałam się tylu fantastycznych atrakcji i niezapomnianych wrażeń! Moje dzieci przepadły we wielkim dmuchanym zamku- największym w jakim do tej pory byliśmy. Świetne kino z efektami 7d, poza tym warto zobaczyć sztolnię i kopalnię złota. Fajny ogród wodny z pompami wodnymi i interaktywne zwierzęta w jaskini dzikich zwierząt. Park na szóstkę :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Klaudiag, 2017-03-29 11:55:20
Odwiedziłam z dziećmi to miasteczko trochę przypadkiem, ale wyszło z tego bardzo miłe rodzinne popołudnie w parku pełnym atrakcji. Naprawdę jestem pod wrażeniem, że można zrobić tak ciekawy park, z pomysłem, z atrakcjami, które przyciągną i dzieci, i młodzież, i dorosłych. Fajnie pomyślane, zadbane miejsce. Dla dzieci jak znalazł!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Natt, 2017-03-21 14:04:16
Udane popołudnie rodzinne w parku Rosenau. Skorzystaliśmy z większości atrakcji- na wszystko nie starczyło czasu, bo park jest duży i oferuje dużo atrakcji. Bardzo fajnie przemyślany, tak żeby zaciekawić dzieciaki, tematyczne stanowiska, wielki dmuchany zamek dla maluchów i tawerna dla dorosłych. Dla nas super.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
ala, 2017-03-15 11:12:41
Zaginione miasteczko rosenau jest położone bardzo blisko hotelu, w którym nocowaliśmy dlatego postanowiliśmy skorzystać z okazji i je odwiedzić. Podobało nam się, naszym dzieciom również, a to chyba najlepsza rekomendacja. Miasteczko jest spore, oferuje dużo atrakcji, więc radzę zarezerwować sobie całe popołudnie. Polecamy rodzinom z dziećmi- będą zachwycone.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Izalewandowska, 2017-03-09 20:37:29
Super miasteczko! Byliśmy cała rodziną i szczerze polecamy. Fajne maszyny, super atrakcje.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Emilia, 2017-03-08 16:16:52
Nie spodziewałam się tylu fantastycznych atrakcji skupionych w jednym miejscu! Nadal jestem pod wielkim wrażeniem tego miejsca i serdecznie polecam odwiedzić ten park, zwłaszcza jeśli wybieramy się z dziećmi. Park obfituje w atrakcje dla każdego. Super park linowy! Bardzo fajny ogród wodny z pompami, wielki basen, lodowisko, świetne kino 7d z efektami specjalnymi i pyszne jedzenie w Tawernie. Według mnie miejsce na szóstkę :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Grzegorz, 2017-03-03 10:49:42
Ten park rozrywki mieści się przy hotel który jest usytuowany nieco na uboczu ale za to w bardzo spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje się bardzo wiele atrakcji dla dorosłych ale też i dla dzieciaków,które jak było widać świetnie się bawiły!
Posiłki serwowane w przyhotelowej restauracji były pyszne prawie jak u mamy :)
Chętnie się jeszcze kiedyś tam wybierzemy pozwiedzamy okolice jeszcze raz!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Hankajj, 2017-03-02 10:43:45
Park rozrywki zdecydowanie warty polecenia i odwiedzenia. Zaskakuje wieloma atrakcjami, często nietypowymi, na przykład straszna sztolnia czy kino 7d. Mnie najbardziej podobała się kopalnia złota- szkoda, że nie ma tam np. pokazów, ale i tak jest super. W okresie letnim na uwagę zasługuje wielki basen.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
ewed, 2017-03-01 12:10:06
Zaginione Miasteczko Rosenau odwiedziłam jesienią, kiedy nie było już tak dużo gości i to był strzał w dziesiątkę. Nie było kolejek do kasy i tłumów przy atrakcjach. Park ciekawie zaprojektowany, przemyślany, z wieloma atrakcjami. Właściwie dla każdego.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
agkk, 2017-02-22 11:26:33
Zaginione Miateczko Rosenau- świetne miejsce dla całej rodziny lub grupy przyjaciół na spędzenie wspólnie popołudnia. Każdy znajdzie tam atrakcje dla siebie i każdy będzie miał co robić. Na mnie ogromne wrażenie wywarły edukacyjne interaktywne atrakcje i niesamowte kino 7d. Warto zobaczyć.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ameliag, 2017-02-15 12:02:02
Miasteczko Rosneau leży bardzo blisko hotelu, w którym spędzałam weekend, więc skorzystałam z okazji i się tam wybrałam. Miasteczko nie tylko dla dzieci! Mnie się w nim niesamowicie podobało, bawiłam się świetnie i skorzystałam z wiekszości atrakcji. Wielki plus za to, że myślą nie tylko o najmłodszych gościach, ale o tych starszych również :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Dagmara, 2017-02-08 20:07:05
Z oferty parku skorzystaliśmy dzięki uprzejmości hotelu Gorzelanny, którego byliśmy gośćmi. Park Rosenau leży bardzo blisko hotelu i to jest jego niewątpliwy plus. Park zdecydowanie warty polecenia. Interesujący dla każdej grupy wiekowej, z fajnymi atrakcjami, ciekawy i kolorowy na pewno zainteresuje i małych, i dużych.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Antek, 2017-02-02 12:41:29
Super miasteczko! Byliśmy rok temu i dzieciaki już nie mogą doczekać się wiosny, żeby znowu pojechać :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
karola, 2017-02-01 12:20:29
Polecam z całego serca! Przemiła obsługa parku, uśmiechnięta, otarta na gości, pomocna i fachowa. Aż chce się tam przebywać! Wszystkie sprzęty zadbane, kolorowe, sprawne i często zaskakujące :) Świetne miejsce dla całej rodziny.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Danka, 2017-01-27 12:56:48
Wizyta w parku rosrywki Rosenau umiliła nam pobyt w hotelu Gorzelanny, który położóny jest bardzo blisko Rosenau. Bardzo nam się podobało w tym miasteczku i polecamy spędzenie w nim rodzinnego popołudnia. Super fajne atrakcje, miła obsługa, głośna muzyka i pyszne jedzenie.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
adad, 2017-01-19 11:53:21
Miasteczko Rosenau położóne jest niedaleko hotelu Gorzelanny, w którym nocowaliśmy z rodziną. Dwa razy odwiedzilismy Rosenau, bo atrakcji, jakie proponuje park jest tak wiele, że nie sposób skorzystać ze wszystkiego jednego dnia. Świetne miejsce zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Bardzo nam się podobało, aż żal było wychodzić. Sporo zaskakujących atrakcji, przemyślane i ciekawe. Polecamy w 100%.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Janka, 2017-01-13 11:06:16
Park rozrywki zdecydowanie warty polecenia i odwiedzenia. Zaskakuje wieloma atrakcjami, często nietypowymi, na przykład straszna sztolnia czy kino 7d. Mnie najbardziej podobała się kopalnia złota- szkoda, że nie ma tam np. pokazów, ale i tak jest super. W okresie letnim na uwagę zasługuje wielki basen.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Tini, 2017-01-06 12:30:07
Zdecydowanie polecam wizytę w miasteczku Rosenau! Ogrom różnorakich atrakcji naprawdę może zaskoczyć i oszołomić, nie tylko dzieci :) Dla najmłodszych jest wielki dmuchany zamek, największy jaki do tej pory widziałam. Dla starszych starszna sztolnia, kopalnia złota, ogród wodny z pompami, wielki basen i bardzo dużo innych ciekawych rzeczy. Dorośli chętnie zjedzą obiad w klimatycznej Tawernie. Super miejsce!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
masterle, 2016-12-31 19:55:48
Fajny park rozrywki dla rodzin z dziećmi, zwłaszcza z dziećmi, które lubią się wyszaleć i pobiegać. Bardzo dużo rozmaitych atrakcji dla każdej grupy wiekowek, wszystko z nutką edukacyjną, za co wielki plus ode mnie. Maszyny sprawne, zadbane, działające. Ogólnie- ciekawy i atrakcyjny park.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Anastazja, 2016-12-16 15:34:39
Park rozrywki który nadaje się nie tylko dla dzieci ale też dla dorosłych. Atrakcji co niemiara również dla tych starszych. Jestem pod wielkim wrażeniem i na pewno jeszcze tam wrócę :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Inga B., 2016-12-16 14:35:51
Park zdecydowanie warty polecenia. Inny niż wszystkie, zaskakujący, nowoczesny, atrakcyjny nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Spokojnie rozrywka na całe popołudnie. Świetne edukacyjne stanowiska, ciekawe internatywne maszyny, wielki dmuchany zamek i tawerna oferująca pyszne jedzenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
KlaraSz., 2016-12-09 12:56:45
Jeden z lepszych parków edukacyjno-rozrywkowych w jakich byłam. Wysoki poziom, usmiechnięta obsługa. Wszystkie atrakcje sprawne i zadbane. Super obiekt.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Beata K.J., 2016-12-08 11:46:06
Polecam rodzinom z dziećmi. My (2 dorosłych, 4 dzieci) spędziliśmy w tym parku superowe popołudnie. Wszyscy byliśmy zachwyceni panującą tam atmosferą, profesjonalizmem obsługi i super atrakcjami. Polecamy też zjedzenie obiadu w tawernie- pyszności:)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Lila, 2016-12-04 21:12:01
Wizyta w tym parku na długo zapadnie nam w pamięć. Super miejsce dla całej rodziny nie tylko dla dzieci. Nam dorosłym tak się podobało że nie chcielismy wychodzić! Doskonałe miejsce na popołudnie z dziećmi.,
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
renja, 2016-12-04 13:56:09
Park na pewno warto odwiedzić, zwłaszcza jeśli ma się dzieci. Nasze były zachwycone ilością trakcji, kolorowymi światłami i głośną muzykę. Rozrywka na całe popołudnie.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Gajka, 2016-11-28 17:06:22
Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami i sie pod nimi podpisuje wraz z trojeczka dzieciakow ktorym park bardzo przypadl do gustu :) Zabawa na caly dzien, bardzo fajne miejsce na spwdzenie rodzinnie czasu :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Bobi, 2016-11-27 15:13:01
Przede wszystkim polecam to miejsce rodzinom z dziećmi. Ogrom atrakcji dla najmłodszych, aż nie wiadomo co wybrać :) Zabawa na cały dzień. Kolejka, basen, plac zabaw, sztolnia, kopalnia, kino, pyszne jedzenie, zwierzęta interaktywne itd.. Brawo za ten park!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Katja, 2016-11-21 15:32:49
Przede wszystkim polecam to miejsce rodzinom z dziećmi. Ogrom atrakcji dla najmłodszych, aż nie wiadomo co wybrać :) Zabawa na cały dzień. Kolejka, basen, plac zabaw, sztolnia, kopalnia, kino, pyszne jedzenie, zwierzęta interaktywne itd.. Brawo za ten park!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Majka, 2016-11-20 13:20:24
Parkiem jestem zachwycona zresztą nie tylko ja ale również mój mąż i dzieci. Wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Atrakcji jest tyle, że nie sposób zwiedzić w jeden dzień. Mnóstwo ciekawych miejsc, edukacyjne stanowiska, świetne maszyny do zabaw dla dzieci.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Desi, 2016-11-14 20:56:35
Fajne miejsce :) Ciekawe oryginalne atrakcje, sporo interaktywnych maszyn, fajna obsługa. Świetny park linowy!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Basia, 2016-11-13 22:18:30
Park rozrywki który nadaje się nie tylko dla dzieci ale też dla dorosłych. Atrakcji co niemiara również dla tych starszych. Jestem pod wielkim wrażeniem i na pewno jeszcze tam wrócę :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ergos, 2016-11-12 12:47:10
Perełka wśród rodzimych parkó rozrywki. Jedno z niewielu miejsc, które łączy w sobie naukę i zabawę i to do tego w bardzo fajnym stylu. Super, polecam!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Sara R, 2016-11-08 16:38:34
Wizyta w tym parku na długo zapadnie nam w pamięć. Super miejsce dla całej rodziny nie tylko dla dzieci. Nam dorosłym tak się podobało że nie chcielismy wychodzić! Doskonałe miejsce na popołudnie z dziećmi.,
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
nianio1, 2016-11-05 12:14:39
Opinie w internecie nieco mnie odstraszały, ale jednak zdecydowałam się pojechać i nie żałuję, bo było super! Jeśli wcześniej zdarzały się jakieś zepsute maszyny, to chyba to naprawili, bo wszystko działało bez zarzutu. Córka zachwycona, ja też :) Kopalnia złota- coś wspaniałego!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Dana, 2016-10-29 21:10:20
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Dana, 2016-10-29 21:09:52
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jagoda Koszewska, 2016-10-29 12:13:29
Wizyta w tym parku na długo zapadnie nam w pamięć. Super miejsce dla całej rodziny nie tylko dla dzieci. Nam dorosłym tak się podobało że nie chcielismy wychodzić! Doskonałe miejsce na popołudnie z dziećmi.,
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Fabi, 2016-10-23 19:57:21
Jesteśmy zachwycenie genialnym parkiem wodnym- do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nigdzie w Polsce czegoś tak ciekawego, a odwiedziliśmy sporo parków rozrywki. Warto zainteresować się straszną sztolnią z jej tajemniczym pokojem oraz poszukać złota w kopalni. Na uwagę zasługuje też jaskini z interaktywnymi zwierzakami oraz oczywiście ogromny, profesjonalny park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Karina Sk., 2016-10-23 14:11:47
Edukacja poprzez zabawę na najwyższym poziomie. Polecam, polecam jeszcze raz polecam! Małe dzieci będą zachwycone interaktywnymi zwierzakami i dmuchanym zamkiem, a większe- ogrodem wodnym, straszną sztolnią i kopalnią złota. Tym trochę starszym spodoba się super park linowy. Genialne miejsce dla każdego.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Simon, 2016-10-23 13:26:17
Polecam rodzinom z dziećmi. My (2 dorosłych, 4 dzieci) spędziliśmy w tym parku superowe popołudnie. Wszyscy byliśmy zachwyceni panującą tam atmosferą, profesjonalizmem obsługi i super atrakcjami. Polecamy też zjedzenie obiadu w tawernie- pyszności:)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Nats, 2016-10-17 11:42:19
Park rozrywki który nadaje się nie tylko dla dzieci ale też dla dorosłych. Atrakcji co niemiara również dla tych starszych. Jestem pod wielkim wrażeniem i na pewno jeszcze tam wrócę :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ja agata, 2016-10-04 13:10:34
Jeden z lepszym parków rozrywki w Polsce, polecam w 100% wizytę w nim. Kolorowo, wesoło, gra muzyka, uśmiechnięta ekipa. Fajnie :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Anika, 2016-10-03 15:56:25
Przede wszystkim polecam to miejsce rodzinom z dziećmi. Ogrom atrakcji dla najmłodszych, aż nie wiadomo co wybrać :) Zabawa na cały dzień. Kolejka, basen, plac zabaw, sztolnia, kopalnia, kino, pyszne jedzenie, zwierzęta interaktywne itd.. Brawo za ten park!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
goosc, 2016-10-02 14:39:47
Co tu dużo mówić- SUPER!!! Przepadlismy na długie godziny :) Polecamy zwłaszcza park linowy, za który WARTO dodatkowo zapłacić, bo jest naprawdę genialny. Poza tym ciuchcia, sztolnia i kopalnia- świetne. Pyszne jedzenie w klimatycznej tawernie.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
alexa, 2016-10-01 14:15:42
Wizyta w tym parku na długo zapadnie nam w pamięć. Super miejsce dla całej rodziny nie tylko dla dzieci. Nam dorosłym tak się podobało że nie chcielismy wychodzić! Doskonałe miejsce na popołudnie z dziećmi.,
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jagoda, 2016-09-30 21:07:47
Opinie w internecie nieco mnie odstraszały, ale jednak zdecydowałam się pojechać i nie żałuję, bo było super! Jeśli wcześniej zdarzały się jakieś zepsute maszyny, to chyba to naprawili, bo wszystko działało bez zarzutu. Córka zachwycona, ja też :) Kopalnia złota- coś wspaniałego!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Joanna Lis, 2016-09-30 12:55:16
Jesteśmy zachwycenie genialnym parkiem wodnym- do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nigdzie w Polsce czegoś tak ciekawego, a odwiedziliśmy sporo parków rozrywki. Warto zainteresować się straszną sztolnią z jej tajemniczym pokojem oraz poszukać złota w kopalni. Na uwagę zasługuje też jaskini z interaktywnymi zwierzakami oraz oczywiście ogromny, profesjonalny park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kankri, 2016-09-25 12:34:53
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
turysci, 2016-09-24 20:23:09
Jesteśmy zachwycenie genialnym parkiem wodnym- do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nigdzie w Polsce czegoś tak ciekawego, a odwiedziliśmy sporo parków rozrywki. Warto zainteresować się straszną sztolnią z jej tajemniczym pokojem oraz poszukać złota w kopalni. Na uwagę zasługuje też jaskini z interaktywnymi zwierzakami oraz oczywiście ogromny, profesjonalny park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
A.K., 2016-09-23 20:11:23
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Leo, 2016-09-18 16:09:10
Przede wszystkim polecam to miejsce rodzinom z dziećmi. Ogrom atrakcji dla najmłodszych, aż nie wiadomo co wybrać :) Zabawa na cały dzień. Kolejka, basen, plac zabaw, sztolnia, kopalnia, kino, pyszne jedzenie, zwierzęta interaktywne itd.. Brawo za ten park!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Miłosz L, 2016-09-18 12:09:30
Z mojej strony mogę z całego serca polecić to miejsce na rodzinny wypad z dziećmi. Bardzo fajne atrakcje; interaktywne zwierzaki robią duże wrażenie, a dzieciom najbardziej spodobał się imponujący dmuchany zamek oraz kopalnia złota. Park linowy- bajka! Warto tam pojechać.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Karol Lenka, 2016-09-17 12:12:08
Park nie tylko dla dzieci. Spędziliśmy z narzeczoną miłe popołudnie w tym parku, korzystaliśmy z wiekszości atrakcji i było super! Bardzo fajny park, warto odwiedzić.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Mama Olgi, 2016-09-14 12:05:23
Opinie w internecie nieco mnie odstraszały, ale jednak zdecydowałam się pojechać i nie żałuję, bo było super! Jeśli wcześniej zdarzały się jakieś zepsute maszyny, to chyba to naprawili, bo wszystko działało bez zarzutu. Córka zachwycona, ja też :) Kopalnia złota- coś wspaniałego!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ania , 2016-09-12 11:40:09
Edukacja poprzez zabawę na najwyższym poziomie. Polecam, polecam jeszcze raz polecam! Małe dzieci będą zachwycone interaktywnymi zwierzakami i dmuchanym zamkiem, a większe- ogrodem wodnym, straszną sztolnią i kopalnią złota. Tym trochę starszym spodoba się super park linowy. Genialne miejsce dla każdego.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ja9.09, 2016-09-09 21:54:47
Z mojej strony mogę z całego serca polecić to miejsce na rodzinny wypad z dziećmi. Bardzo fajne atrakcje; interaktywne zwierzaki robią duże wrażenie, a dzieciom najbardziej spodobał się imponujący dmuchany zamek oraz kopalnia złota. Park linowy- bajka! Warto tam pojechać.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Natasza Sz., 2016-09-08 21:24:25
Jesteśmy zachwycenie genialnym parkiem wodnym- do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nigdzie w Polsce czegoś tak ciekawego, a odwiedziliśmy sporo parków rozrywki. Warto zainteresować się straszną sztolnią z jej tajemniczym pokojem oraz poszukać złota w kopalni. Na uwagę zasługuje też jaskini z interaktywnymi zwierzakami oraz oczywiście ogromny, profesjonalny park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Super, 2016-09-06 21:25:23
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
zdegustowana, 2016-09-05 13:50:43
Porażka. Byłam tam w tamtym roku - część "atrakcji" była już wtedy w stanie, pozostawiającym wiele do życzenia, ale to co w tym roku zastałam to już porażka - wyrzucone w błoto pieniądze: park żywiołów - żenada - na palcach można policzyć co działa, zamki dmuchane - brudne, przy potworze karteczka, że potwór jest zmęczony i w dniu dzisiejszym z przyczyny technicznych się nie zanurza, a po potworze łażą kaczki, potwór nie działa już od dobrych kilkunastu jak nie więcej dni bo jest porośnięty mchem, czy czymś podobnym, obsługa zachowuje się jakby była tam za karę. ODRADZAM WSZYSTKIM - szkoda kasy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ula, 2016-09-03 16:36:20
Tragedia brudno wszędzie, opony zamiast ładnie się slizgac zatrzymuja się na srodku toru. Atrakcje zepsute, potwór wodny zepsuty. Pani w kasie nie informuje o tym ze większość rzeczy nie działa. Dmuchany zamek brudny, w srodku znajdowały się 4 inne mniesze dmuchawce tez niestety brudne. Woda w stawie przypomina żurek. Jedynie co ładnie sie prezentuje to basen.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Marysia, 2016-09-02 20:27:32
Wow! Super:)) cóż mogę dodać więcej. Ten park mnie bardzo zaskoczył. Spodziewałem się czegoś na polskim poziomie, a dostałem rozrywkę na poziomie światowy :) Gratuluję :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Iza i Karol, 2016-09-01 21:14:59
Ceny dość wysokie i opinie w necie takie sobie, ale... ALE nie żałujemy, bo serio warto zapłacić na to co zobaczyliśmy. Cały park jest ŚWIETNY. Przemyślany, ciekawy, pochłania dużo czasu. Do teraz jesteśmy pod wielkim wrażeniem.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Siguni, 2016-09-01 11:55:01
Z mojej strony mogę z całego serca polecić to miejsce na rodzinny wypad z dziećmi. Bardzo fajne atrakcje; interaktywne zwierzaki robią duże wrażenie, a dzieciom najbardziej spodobał się imponujący dmuchany zamek oraz kopalnia złota. Park linowy- bajka! Warto tam pojechać.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
aKL, 2016-08-30 12:22:15
Park nie tylko dla dzieci. Spędziliśmy z narzeczoną miłe popołudnie w tym parku, korzystaliśmy z wiekszości atrakcji i było super! Bardzo fajny park, warto odwiedzić.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
SMM, 2016-08-26 18:43:57
Byliśmy z dziećmi w wieku 3 i 5 lat i całe szczęście ze kupiłam bilet na grouponie 50% tanszy bo byłabym bardziej zła. Park jest po prostu zapuszczony, zaniedbany.Może i byloby super gdyby nie fakt,że mnóstwo atrakcji nie działało. Potwór wynurza się kiedy my pasuje albo wogole. Karuzele dla dzieci poniżej 10 lat zardzewiale i poniszczone, w parku wodnym działają może dwa urządzenia tak samo w parku żywiołów. Po prostu "kicha". Personel z małymi wyjątkami snuje się po parku. Powtórzę się, park jest zapuszczony i niedopilnowany.Nie polecam wizyty w nim.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
maciej, 2016-08-25 20:02:16
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
k, 2016-08-24 11:53:27
Jesteśmy zachwycenie genialnym parkiem wodnym- do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nigdzie w Polsce czegoś tak ciekawego, a odwiedziliśmy sporo parków rozrywki. Warto zainteresować się straszną sztolnią z jej tajemniczym pokojem oraz poszukać złota w kopalni. Na uwagę zasługuje też jaskini z interaktywnymi zwierzakami oraz oczywiście ogromny, profesjonalny park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Weronika, 2016-08-21 16:27:48
Dobra opcja na popołudnie z dziećmi. Piekna okolica, park zajmuje duży teren, mnóstwo edukacyjnych atrakcji. Warto!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ada i K., 2016-08-19 11:39:42
Przede wszystkim polecam to miejsce rodzinom z dziećmi. Ogrom atrakcji dla najmłodszych, aż nie wiadomo co wybrać :) Zabawa na cały dzień. Kolejka, basen, plac zabaw, sztolnia, kopalnia, kino, pyszne jedzenie, zwierzęta interaktywne itd.. Brawo za ten park!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jaga, 2016-08-17 20:28:32
Opinie w internecie nieco mnie odstraszały, ale jednak zdecydowałam się pojechać i nie żałuję, bo było super! Jeśli wcześniej zdarzały się jakieś zepsute maszyny, to chyba to naprawili, bo wszystko działało bez zarzutu. Córka zachwycona, ja też :) Kopalnia złota- coś wspaniałego!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
agatagu, 2016-08-16 20:45:54
Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami i sie pod nimi podpisuje wraz z trojeczka dzieciakow ktorym park bardzo przypadl do gustu :) Zabawa na caly dzien, bardzo fajne miejsce na spwdzenie rodzinnie czasu :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
kOSMA, 2016-08-16 11:42:50
Ceny dość wysokie i opinie w necie takie sobie, ale... ALE nie żałujemy, bo serio warto zapłacić na to co zobaczyliśmy. Cały park jest ŚWIETNY. Przemyślany, ciekawy, pochłania dużo czasu. Do teraz jesteśmy pod wielkim wrażeniem.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
rodzina J., 2016-08-13 11:54:36
SUuuuuuper!:) Kopalnia i sztolnia to ogromne plusy tego parku! Do parku linowego na 100% jeszcze wrócimy, bo takiego fajnego jeszcze nie widzieliśmy! Genialne miejsce na popołudnie z rodziną :-)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Milo, 2016-08-11 12:28:06
Edukacja poprzez zabawę na najwyższym poziomie. Polecam, polecam jeszcze raz polecam! Małe dzieci będą zachwycone interaktywnymi zwierzakami i dmuchanym zamkiem, a większe- ogrodem wodnym, straszną sztolnią i kopalnią złota. Tym trochę starszym spodoba się super park linowy. Genialne miejsce dla każdego.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Julka S., 2016-08-10 11:35:00
Opinie w internecie nieco mnie odstraszały, ale jednak zdecydowałam się pojechać i nie żałuję, bo było super! Jeśli wcześniej zdarzały się jakieś zepsute maszyny, to chyba to naprawili, bo wszystko działało bez zarzutu. Córka zachwycona, ja też :) Kopalnia złota- coś wspaniałego!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Masza, 2016-08-09 12:06:27
Jesteśmy zachwycenie genialnym parkiem wodnym- do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nigdzie w Polsce czegoś tak ciekawego, a odwiedziliśmy sporo parków rozrywki. Warto zainteresować się straszną sztolnią z jej tajemniczym pokojem oraz poszukać złota w kopalni. Na uwagę zasługuje też jaskini z interaktywnymi zwierzakami oraz oczywiście ogromny, profesjonalny park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ivona, 2016-08-06 12:11:24
Jesteśmy zachwycenie genialnym parkiem wodnym- do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nigdzie w Polsce czegoś tak ciekawego, a odwiedziliśmy sporo parków rozrywki. Warto zainteresować się straszną sztolnią z jej tajemniczym pokojem oraz poszukać złota w kopalni. Na uwagę zasługuje też jaskini z interaktywnymi zwierzakami oraz oczywiście ogromny, profesjonalny park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Eliza Jankowiak, 2016-08-05 11:10:08
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
gość 3.08, 2016-08-03 10:48:56
Bardzo przyjemny park, ładnie położony, zielona okolica zachęca do spacerów. Ciekawa opcja na spędzenie czasu z dzieciakami. Dużo atrakcji, świetny park linowy i dobre jedzenie. Warto!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
mania, 2016-08-01 15:21:38
Wow! Super:)) cóż mogę dodać więcej. Ten park mnie bardzo zaskoczył. Spodziewałem się czegoś na polskim poziomie, a dostałem rozrywkę na poziomie światowy :) Gratuluję :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Tomasz, 2016-07-29 12:05:38
Super miejsce na spędzenie miło całego dnia. Ogrom atrakcji dla całej rodziny. Nigdzie indziej nie spotkałem tylu fajnych atrakcji w jednym miejscu.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
GOŚĆ, 2016-07-28 11:37:19
Ceny dość wysokie i opinie w necie takie sobie, ale... ALE nie żałujemy, bo serio warto zapłacić na to co zobaczyliśmy. Cały park jest ŚWIETNY. Przemyślany, ciekawy, pochłania dużo czasu. Do teraz jesteśmy pod wielkim wrażeniem.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Paulina, 2016-07-26 19:43:17
Park dla ludzi w każdym wieku. Pełen profesjonalizm, najwyższy poziom. Super atrakcje. Warto!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Iga , 2016-07-26 19:42:28
Opinie w internecie nieco mnie odstraszały, ale jednak zdecydowałam się pojechać i nie żałuję, bo było super! Jeśli wcześniej zdarzały się jakieś zepsute maszyny, to chyba to naprawili, bo wszystko działało bez zarzutu. Córka zachwycona, ja też :) Kopalnia złota- coś wspaniałego!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Angelika, 2016-07-22 12:51:25
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Maciek L., 2016-07-21 15:13:15
Super opcja na wspólne popołudnie z dzieciakami. Nasze hity- park żywiołów, ogród wodny z pompami, jaskinia dzikich zwierząt, kino 7d, park linowy. Jeszcze sporo atrakcji do zobaczenia, ale już nie daliśmy rady. Ogromny teren, ogrom atrakcji!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kora, 2016-07-20 21:33:33
Miejsce warte polecenia. Przede wszystkim park zajmuje duży teren, jest ładnie położony. Ceny spore, ale wiemy za co płacimy. Poziom atrakcji bardzo wysoki.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Fitti, 2016-07-19 14:53:03
Z mojej strony mogę z całego serca polecić to miejsce na rodzinny wypad z dziećmi. Bardzo fajne atrakcje; interaktywne zwierzaki robią duże wrażenie, a dzieciom najbardziej spodobał się imponujący dmuchany zamek oraz kopalnia złota. Park linowy- bajka! Warto tam pojechać.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Daria Jaworska, 2016-07-18 19:45:59
Prawdziwa perełka wśród polskich parków rozrywki. Park rozrywki pierwsza klasa. Nie ma się do czego przyczepić. Kolejki chętnych turystów świadczą o poziomie. Super spędzone popołudnie. Genialne atrakcje. Na pewno jeszcze tam wrócę i to nie raz :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Park1, 2016-06-11 10:59:32
Bardzo przyjemny park, ładnie położony, zielona okolica zachęca do spacerów. Ciekawa opcja na spędzenie czasu z dzieciakami. Dużo atrakcji, świetny park linowy i dobre jedzenie. Warto!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Eryk, 2016-06-09 10:13:08
Było super! Urządzenia do przeprowadzania doświadczeń, ring z wielkich głazów, jaskinia dzikich zwierząt, kopalnia - to polecamy z czystym sumieniem, basen, dmuchany zamek. Wszystko w cenie wejścia.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ida Kos., 2016-06-08 10:23:56
Polecam! Bardzo fajny park rozrywki, jest dużo ciekawych miejsc do zwiedzenia, wielki dmuchany plac zabaw, pompy wodne, ogromny basen. Polecam pojechać w okresie letnim, można skorzystać z wiekszej ilości atrakcji.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Maestro, 2016-06-08 09:55:51
Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami i sie pod nimi podpisuje wraz z trojeczka dzieciakow ktorym park bardzo przypadl do gustu :) Zabawa na caly dzien, bardzo fajne miejsce na spwdzenie rodzinnie czasu :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Karol, 2016-06-08 09:51:53
Wow! Mamy coś takiego w Polsce! Park rozrywki high level! Super rozrywka, interaktywne, edukacyjne atrakcje dla dzieci i dorosłych, najwiekszy w Polsce duchany zamek, profesjonalny park linowy- jestem pod WIELKIM wrażeniem i polecam!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Sylwia, 2016-06-06 22:10:11
Jesteśmy zachwycenie genialnym parkiem wodnym- do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nigdzie w Polsce czegoś tak ciekawego, a odwiedziliśmy sporo parków rozrywki. Warto zainteresować się straszną sztolnią z jej tajemniczym pokojem oraz poszukać złota w kopalni. Na uwagę zasługuje też jaskini z interaktywnymi zwierzakami oraz oczywiście ogromny, profesjonalny park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Witek, 2016-06-06 21:32:02
Park dla ludzi w każdym wieku. Pełen profesjonalizm, najwyższy poziom. Super atrakcje. Warto!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kaśka, 2016-06-06 16:31:36
Park Rosenau odwiedziliśmy przy okazji pobytu w hotelu Gorzelanny. Park posiada fajny park linowy, ale reszta atrakcji też jest ok. Warto zobaczyć zwłaszcza kopalnię i sztolnię.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Honorata, 2016-06-06 15:41:41
Byliśmy z rodziną w miniony weekend. Park nam się bardzo spodobał. Dużo fajnych atrakcji do zobaczenia, pycha jedzenie w tawernie :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Marek i Aneta, 2016-06-06 11:00:16
Park nie tylko dla dzieci. Spędziliśmy z narzeczoną miłe popołudnie w tym parku, korzystaliśmy z wiekszości atrakcji i było super! Bardzo fajny park, warto odwiedzić.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ryszard S., 2016-06-05 15:37:53
Edukacja poprzez zabawę na najwyższym poziomie. Polecam, polecam jeszcze raz polecam! Małe dzieci będą zachwycone interaktywnymi zwierzakami i dmuchanym zamkiem, a większe- ogrodem wodnym, straszną sztolnią i kopalnią złota. Tym trochę starszym spodoba się super park linowy. Genialne miejsce dla każdego.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Elżbieta J., 2016-06-05 15:36:49
Z mojej strony mogę z całego serca polecić to miejsce na rodzinny wypad z dziećmi. Bardzo fajne atrakcje; interaktywne zwierzaki robią duże wrażenie, a dzieciom najbardziej spodobał się imponujący dmuchany zamek oraz kopalnia złota. Park linowy- bajka! Warto tam pojechać.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Elżbieta J., 2016-06-05 15:35:09
Z mojej strony mogę z całego serca polecić to miejsce na rodzinny wypad z dziećmi. Bardzo fajne atrakcje; interaktywne zwierzaki robią duże wrażenie, a dzieciom najbardziej spodobał się imponujący dmuchany zamek oraz kopalnia złota. Park linowy- bajka! Warto tam pojechać.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Lola, 2016-05-29 17:35:35
Wczorajszy dzień spędzony w parku rosenau był bardzo udany. Superowy park dla rodziny. Dzieciaki zachwycone, a to przecież najważniejsze :) Ogromny teren do zwiedzenia, dużo ciekawych atrakcji, basen i kolejka, pyszne jedzenie w Tawernie.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Ja1977, 2016-05-29 11:54:44
Park rozrywki pierwsza klasa. Byliśmy z rodziną w miniony weekend. Długie kolejki do kas, ale to szczegół. Park linowy genialny, warto za niego dodatkowo zapłacić. Fajne atrakcje dla dzieci, kino, sztolnia i kopalnia wymiatają.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Anna Kos., 2016-05-29 11:26:10
Polecam w 100%! Świetny park rozrywki na najwyższym poziomie, fajne atrakcje, ciekawostki typu park wodny, wieeelki dmuchany zamek, pyszne jedzenie w tawernie- na pewno jeszcze tam nie raz zawitamy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kinga L., 2016-05-28 10:54:13
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jankowscy, 2016-05-28 10:20:59
Pozytywne opinie nie są ani trochę przesadzone. Zwłaszcza teraz w sezonie wiosenno-letnim ten park oferuje ogromną ilość atrakcji dla małych i dużych. Do wyboru, do koloru. Zabawa na calutki dzień. Fantastyczny park linowy, interaktywne postaci, ruszające się zwierzęta, park wodny z pompami, kopalnia, sztolnia, duży olimpijski basen, wielki dmuchany zamek dla najmłodszych, genialne kino z super efektami..... Polecamy!!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Eryk D., 2016-05-23 10:58:24
Jesteśmy zachwycenie genialnym parkiem wodnym- do tej pory nie widzieliśmy jeszcze nigdzie w Polsce czegoś tak ciekawego, a odwiedziliśmy sporo parków rozrywki. Warto zainteresować się straszną sztolnią z jej tajemniczym pokojem oraz poszukać złota w kopalni. Na uwagę zasługuje też jaskini z interaktywnymi zwierzakami oraz oczywiście ogromny, profesjonalny park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kaja, 2016-05-23 10:33:01
Połączenie zabawy z edukacją to jest coś co lubię. Dzieci doskonale się bawią, a przy okazji uczą wielu ciekawych rzeczy. Doskonały park rozrywki, który uczy poprzez zabawę. Polecam, my na pewno jeszcze do niego zawitamy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Dominik J., 2016-05-22 10:33:48
Super opcja na wspólne popołudnie z dzieciakami. Nasze hity- park żywiołów, ogród wodny z pompami, jaskinia dzikich zwierząt, kino 7d, park linowy. Jeszcze sporo atrakcji do zobaczenia, ale już nie daliśmy rady. Ogromny teren, ogrom atrakcji!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Krzysiek, 2016-05-20 10:58:22
Park idealny dla rodzin z małymi dziećmi. Atrakcji co nie miara.Dzieci zachwycone, a to jest najważniejsze. Koniecznie trzeba zwiedzić kopalnię i sztolnię, kino, jaskinię zwierząt i ogród wodny. Super przejażdżka kolejką, park linowy genialny!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Izunia, 2016-05-19 12:15:59
Przede wszystkim polecam to miejsce rodzinom z dziećmi. Ogrom atrakcji dla najmłodszych, aż nie wiadomo co wybrać :) Zabawa na cały dzień. Kolejka, basen, plac zabaw, sztolnia, kopalnia, kino, pyszne jedzenie, zwierzęta interaktywne itd.. Brawo za ten park!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Zyta, 2016-05-19 11:48:39
Spędziłam w rodziną przemiłe popołudnie w tym parku. Jesteśmy wszyscy pod ogromnym wrażeniem atrakcji, w które obfituje park rosenau. Wszystko na najwyższym poziomie, dopracowane, przemyślane. Jest co robić. Dzieci zachwycone!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Artur, 2016-05-15 13:56:39
Park obfituje w atrakcje. Goście przyjeżdżają z daleka. Na mnie największe wrażenie zrobiła kopalnia ze straszną sztolnią i tajemniczym pokojem :) Poza tym na plus- sztuczne lodowisko, wieeelki basen, interaktywny ogród wodny, kino 7d, pyszne jedzenie w Tawernie (porcje gigant!). Warto przejechać się kolejką i odwiedzić park linowy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Adamo, 2016-05-15 09:54:54
Park Rosenau odwiedziliśmy przy okazji wyjazdu integracyjnego odbywającego się w Hotelu Gorzelanny. Bawiliśmy się świetnie, mimo że nie jesteśmy już dziećmi ;) Park oferuje super atrakcje dla dzieci i dorosłych. Warto się wybrać, zdecydowanie!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jasiek, 2016-05-14 14:54:33
Park linowy to prawdziwy hit. Dawno nie byłem w tak fajnym, przemyślanym parku linowym. Warto za niego zapłacić dodatkowo. Atrakcje w parku bardzo ciekawe, pyszne jedzenie w tawernie. Ogólnie warto odwiedzić.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Tomasz O., 2016-05-13 22:10:24
Edukacja poprzez zabawę na najwyższym poziomie. Polecam, polecam jeszcze raz polecam! Małe dzieci będą zachwycone interaktywnymi zwierzakami i dmuchanym zamkiem, a większe- ogrodem wodnym, straszną sztolnią i kopalnią złota. Tym trochę starszym spodoba się super park linowy. Genialne miejsce dla każdego.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Bartosz, 2016-05-12 16:07:56
Polecam wszystkim spragnionym rozrywki. Fantastyczny park, maszyny sprawne i bezpieczne. Pyszne jedzenie, ciekawe atrakcje.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jeremiasz, 2016-05-11 10:49:31
Wow! Super:)) cóż mogę dodać więcej. Ten park mnie bardzo zaskoczył. Spodziewałem się czegoś na polskim poziomie, a dostałem rozrywkę na poziomie światowy :) Gratuluję :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Gośka, 2016-05-07 15:40:23
Ten park to prawdziwa perełka! Odwiedziliśmy go ze znajomymi przy okazji majówki i pobytu w hotelu Gorzelanny. Genialne miejsce. Sporo ciekawych, zaskakujących atrakcji, np. kopalnia, sztolnia, ogród wodny. Fajny park linowy.


Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Malwina, 2016-05-07 10:18:05
Kolejki do kasy mówią same za siebie. Dawno nie byłam w takim wypasionym miejscu, Park linowy zasługuje na medal. Poza tym interaktywne atrakcje, ogród wodny, jaskinia zwierząt, kopalnia- baardzo fajne. Miejsce do obejrzenia, koniecznie!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Geronimo, 2016-05-06 16:26:21
Park otwarty stosunkowo niedawno. Wszystkie maszyny sprawne w 100%, zadbane, ekipa miła, uśmiechnięta i profesjonalna. Ciekawe atrakcje. Park linowy- wypas!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Lukasz W., 2016-05-01 10:48:54
Park rozrywki pierwsza klasa. Nie ma się do czego przyczepić. Kolejki chętnych turystów świadczą o poziomie. Super spędzone popołudnie. Genialne atrakcje. Na pewno jeszcze tam wrócę i to nie raz :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Zosia, 2016-05-01 10:24:22
Super! Do obejrzenia- straszna sztolnia, kopalnia z możliwością szukania złota, ogromny dmuchany zamek dla dzieci, interaktywne zwierzęta w jaskini zwierząt, imponujący ogród wodny. Park linowy to atrakcja dla starszych dzieci i dla dorosłych- świetne miejsce; bezpieczne, profesjonalnie przygotowane.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Arek, 2016-04-30 21:42:04
Nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, a minął już miesiąc od naszej wycieczki do tego parku! Super miejsce! Park na najwyższym światowym poziomie. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Iza, 2016-04-29 22:41:13
Ciekawy obiekt. Odwiedziliśmy ten park w ramach pobytu w hotelu Gorzelanny. Opinie w internecie trochę nas odstraszały, ale zdecydowaliśmy się pójść i nie żałujemy. Fajny, ciekawy, atrakcyjny park, który przy okazji pełni rolę edukacyjną. Nauka poprzez zabawę, na wielu płaszczyznach. Wszystko na najwyższym poziomie.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kaśka, 2016-04-28 11:36:20
Park, który trzeba odwiedzić. Coś wspaniałego! Polecam zwłaszcza park linowy, sztolnię i kopalnię złota! Warto zobaczyć jaskinię dzikich zwierząt. Dzieciom spodoba się wieeelki dmuchany zamek. Polecam zjeść pyszny obiad w tawernie, porcje ogromne za niewielkie pieniądze.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jeremi, 2016-04-28 10:30:13
Byliśmy z rodziną w miniony weekend. Ceny są dość wysokie, ale zważywszy na ilość i jakość proponowanych atrakcji- do zaakceptowania. Szkoda, że trzeba osobno płacić za park linowy, ale szczerze warto, bo jest najlepszy w jakim do tej pory byłem. Atrakcji co nie miara, dla dużych i małych. Dzieci zachwycone wielkim dmuchanym pałacem i placem zabaw. My jesteśmy pod wrażeniem interaktywnych zwierząt i edukacyjnych stanowisk, np. ogród wodny. Duże wrażenie zrobiła na nas sztolnia. Warto się tam wybrać.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kosma, 2016-04-23 10:33:33
Ten park rozrywki jest jednym z najlepszych parków w Polsce łączący w sobie edukację i rozrywkę. Jest naprawdę godny polecenia na rodzinne popołudnie. Nasza rodzina- dwoje dorosłych i troje dzieci (15 lat, 10 i 4) doskonale się tam bawiła. Każdy znalazł coś dla siebie. Ceny nie są zawyżone jak na tak wypasione atrakcje. Polecamy w 100%.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Marianna Kornwald, 2016-04-22 09:56:03
Lubię odwiedzać z dziećmi parki rozrywki, a jeśli park dodatkowo pełni walor edukacyjny, to już w ogóle jestem zachwycona. Ten park jest warty polecenia przede wszystkim dla aktywnych rodzin. Duży teren do zwiedzenia, piękna okolica. Atrakcje są interaktywne, zwierzęta wydają dźwięki bardzo realistyczne. Kopalnia wraz z możliwością poszukiwania złota to genialne miejsce. Kino 7d wciągnęło nas bez reszty. Straszny pokój w sztolni jest fantastyczny! Polecam koniecznie go odwiedzić.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Lea, 2016-04-21 14:13:26
Miejsce warte polecenia. Przede wszystkim park zajmuje duży teren, jest ładnie położony. Ceny spore, ale wiemy za co płacimy. Poziom atrakcji bardzo wysoki.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Agata, 2016-04-20 10:36:36
Polecam, polecam, polecam! Doskonale spędzone popołudnie z małymi dziećmi. Wszystko je tam zachwycało, od interaktywnych zwierzaków, poprzez park wodny, aż do kina 7d. Park linowy był dla nich trochę za trudny, ale za to nam dorosłym bardzo się spodobał :) Jesteśmy zachwycenia i w 100% polecamy.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jacek Sz., 2016-04-19 10:49:43
Wszystko na plus, nawet jedzenie ;0 Polecam serdecznie pyszne jedzonko w tawernie- porcje solidne i niedrogie. Poza tym najważniejsze punkty to oczywiście wspominana często sztolnia i kopalnia; kino 7d jest genialne, park wodny jedyny w swoim rodzaju, nigdzie takiego nie widziałem. Park linowy pełen wypas. Wypad na całe długie popołudnie.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kamil, 2016-04-17 16:46:04
Ceny dość wysokie i za park linowy trzeba dodatkowo zapłacić. Ale- park linowy jest genialny, jeden z najlepszych, w jakich byłem; warto za niego zapłacić. Pozostałe atrakcje też godne polecenia.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Miłosz, 2016-04-16 10:18:28
Idealne miejsce na rodzinne popołudnie. Park rozrywki na najwyższym poziomie. Świetne, interaktywne atrakcje dla dużych i małych, największe wrażenie zrobiła na nas jaskinia dzikich zwierząt, ogród wodny, kino 7d, sztolnia i kopalnia. Polecam w 100%!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Igor, 2016-04-15 15:58:47
Sobotnie popołudnie w parku rosenau uważam za udane :) Sporo ciekawych obiektów do zobaczenia, duży, ładny teren do spacerowania, bogactwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
AdamS, 2016-04-14 11:25:13
Polecam rodzinom z dziećmi. My (2 dorosłych, 4 dzieci) spędziliśmy w tym parku superowe popołudnie. Wszyscy byliśmy zachwyceni panującą tam atmosferą, profesjonalizmem obsługi i super atrakcjami. Polecamy też zjedzenie obiadu w tawernie- pyszności:)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Iwona, 2016-04-12 21:10:02
na plus:
Kino 7d
Smażony pstrąg w Tawernie
Czysty basen
Straszna sztolnia
Ogród wody
kino!
Polecam w 100%
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Misiek, 2016-04-12 21:07:40
Ogród wody, kino 7d, stanowisko wypłukiwania złota, jaskinia zwierząt- czegoś takiego nie widziałem jeszcze w żadnym innym parku. Polecam!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jan, 2016-04-12 21:05:16
Spedzalismy weekend w hotelu Carina i odwiedzilismy tez park rozrywki Rosenau. Super sprawa. Jesli ktos ma ochote n rozrywke dla calej rodziny to jest to strzal w dziesiatke. Swietne interaktywne atrakcje dla calej rodziny.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Izabela, 2016-04-10 10:24:34
Byliśmy 24.07.2015 - po przeczytaniu opinii na temat tego miejsca byłam sceptycznie nastawiona ale zaryzykowaliśmy i nie żałujemy! Największe wrażenie zrobiło na nas kino- niesamowite przeżycie! Kopalnia, sztolnia, jaskinia dzikich zwierząt- polecam każdemu.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kostek, 2016-04-10 10:22:39
Zarówno pobyt w hotelu Gorzelanny, jak i atrakcje parku zrobiły na nas ogromne wrażenie. Park godny polecenia zarówno dzieciom, jak i dorosłym!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Max, 2016-04-08 11:24:43
Nieograniczony dostęp do Parku mięliśmy w ramach pobytu all inclusive w hotelu Carina, dlatego nie mogę się wypowiadać co do cen atrakcji. Dla dzieciaków to na pewno wielka frajda, a dla dorosłych ciekawą propozycja jest park linowy oraz wycieczka po "sztolni" i opowiadania przewodnika. Duży plus za kino 7D no i wycieczkę ciuchcią.

Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Olek, 2016-04-08 11:23:33
Było super! Urządzenia do przeprowadzania doświadczeń, ring z wielkich głazów, jaskinia dzikich zwierząt, kopalnia - to polecamy z czystym sumieniem, basen, dmuchany zamek. Wszystko w cenie wejścia.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Krzysztof, 2016-04-07 16:16:55
Dla mnie- bajka. Idealne miejsce na rodzinny wypad. Najbardziej podobało nam się kino7d- robi wrażenie. Cała reszta atrakcji też super.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jarek, 2016-04-07 10:55:21
Więc tak- ceny wysokie. To jedyny minus. Cała reszta na piątkę z plusem. Dojazd bezproblemowy, atrakcje na poziomie, sztolnia, kopalnia, kino, park linowy- na światowym poziomie. Polecam.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kaśka, 2016-04-07 10:53:44
Polecamy!! Super park, super atrakcje! Wyszliśmy bardzo zadowoleni z planami na kolejny wyjazd :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Olka i Adam, 2016-04-06 11:23:15
Ceny dość wysokie i opinie w necie takie sobie, ale... ALE nie żałujemy, bo serio warto zapłacić na to co zobaczyliśmy. Cały park jest ŚWIETNY. Przemyślany, ciekawy, pochłania dużo czasu. Do teraz jesteśmy pod wielkim wrażeniem.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jarek, 2016-04-06 10:56:37
Świetny park super! Dzieciakom i rodzicom baaaardzo przypadły do gustu interaktywne atrakcje, kopalnia, sztolnia i kino7d!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Grzegorz, 2016-04-04 10:29:12
SUuuuuuper!:) Kopalnia i sztolnia to ogromne plusy tego parku! Do parku linowego na 100% jeszcze wrócimy, bo takiego fajnego jeszcze nie widzieliśmy! Genialne miejsce na popołudnie z rodziną :-)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Iza Wałcz, 2016-04-04 10:27:12
Polecam ten park w 100%. Super interaktywne atrakcje, świetna kopalnia, sztolnia, kino 7d! Wielki dmuchany zamek dla dzieciaków, smaczne jedzenie- duuże porcje:), piękna okolica.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Magdaaaa, 2016-04-02 09:59:36
Opinie w internecie nieco mnie odstraszały, ale jednak zdecydowałam się pojechać i nie żałuję, bo było super! Jeśli wcześniej zdarzały się jakieś zepsute maszyny, to chyba to naprawili, bo wszystko działało bez zarzutu. Córka zachwycona, ja też :) Kopalnia złota- coś wspaniałego!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Anna S, 2016-03-31 17:16:42
Z mojej strony mogę z całego serca polecić to miejsce na rodzinny wypad z dziećmi. Bardzo fajne atrakcje; interaktywne zwierzaki robią duże wrażenie, a dzieciom najbardziej spodobał się imponujący dmuchany zamek oraz kopalnia złota. Park linowy- bajka! Warto tam pojechać.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
B., 2015-08-21 22:56:47
Byłam 21.08.2015. Koszmar!!!! Moje dzieci chciały iść tylko do parku linowego. Okazało się że nie można skorzystać z parku linowego nie płacąc za wejście do parku Rosenau czyli na rodzinę 66 zł. Przypominam, że park linowy też jest osobno płatny i to wcale nie mało. Szkoda, że nikt wcześniej o tym nie napisał, oszczędziło by to drogi i czasu
do oszustów.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
J., 2015-07-27 10:59:36
Byliśmy 24.07.2015 - po przeczytaniu opinii na temat tego miejsca byłam sceptycznie nastawiona ale zaryzykowaliśmy i nie żałujemy! Dzieciaki są zachwycone a o to chyba w tym wszystkim chodzi :) my (dorośli) też nie możemy narzekać. Fakt - jest kilka niedociągnięć np. stanowisko gdzie wypłukuje się złoto - mogliby zrobić tam pokaz dla turystów jak to faktycznie wyglądało. Ale ogólnie warto pojechać. Basen rewelacyjny, park linowy również (szkoda że płatny), Straszna Sztolnia super! Obsługa miła, uśmiechnięta i pomocna! Posiłki w Tawernie bardzo smaczne - zamówiliśmy zestaw dnia w przystępnej cenie i dostaliśmy taką porcję, którą ciężko było zjeść. Na minus są ceny napojów -np. 4 zł za 0,5 l wody!! Ale z czystym sumieniem POLECAM na rodzinny wypad!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kasia, 2015-07-19 19:09:37
Byliśmy 19.07.2015. gdybym wczesniej przeczytała niektóre opinie, to bym sie zastanowiła 3 razy. Atrakcje za pełny bilet( rodzina 3 os.-66 zł) marne.
na plus:
Kino 7d
Smażony pstrąg w Tawernie
Czysty basen
Straszna sztolnia
na minus:
- kamienny krąg- to atrakcje-kilka plastikowyh kamieni?
- wykopalista- patrz wyżej
- jaskinia zwierząt- dwa eksponaty
- park żywiołów- pomysł fajny ALE duża ilość rzeczy po prostu zepsuta, podobnie ogród wody
- dmuchany zamek- w nim kilka małych , dla młodszych dzieci ok
Ogólnie SZKODA, teren piękny, jednak za taką ceną - wrażenia kiepskie. GDYBY wszystko działało-może nie przyczepiłabym się.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kasia, 2015-07-19 19:07:48
Byliśmy 19.07.2015. gdybym wczesniej przeczytała niektóre opinie, to bym sie zastanowiła 3 razy. Atrakcje za pełny bilet( rodzina 3 os.-66 zł) marne.
na plus:
Kino 7d
Smażony pstrąg w Tawernie
Czysty basen
Straszna sztolnia
na minus:
- kamienny krąg- to atrakcje-kilka plastikowyh kamieni?
- wykopalista- patrz wyżej
- jaskinia zwierząt- dwa eksponaty
- park żywiołów- pomysł fajny ALE duża ilość rzeczy po prostu zepsuta, podobnie ogród wody
- dmuchany zamek- w nim kilka małych , dla młodszych dzieci ok
Ogólnie SZKODA, teren piękny, jednak za taką ceną - wrażenia kiepskie. GDYBY wszystko działało-może nie przyczepiłabym się.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
nocnik, 2015-07-07 12:32:39
Złe
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Kasia, 2015-07-05 12:01:28
Straszna stolnia i kino 7d najlepsze atrakcje
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Marta, 2015-07-05 11:58:52
Dużo atrakcji ceny przystępne
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Tomek, 2015-07-05 11:58:07
Super park
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Przemek, 2015-07-05 11:57:34
Polecam dla dzieciaków super park
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
daniel, 2015-06-22 15:04:15
Nigdy wiecej totalne dno.nie polecam szkoda każdej zlotowki...moj synek powiedzial ze nigdy więcej nie chce tam iść zreszta ja tez
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
al, 2015-06-08 21:34:03
"To jeszcze nie wszystko, bo naturystów czekają też: ogromny...." czy to znaczy , że jest tam plaża dla naturystów???;)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Jacek, 2015-06-03 19:50:53
Mało obsługi !! Teren piękny, ale trochę zaniedbany. Glony w jeziorku, zamek brudny, obsługa biega, żeby wszystkim dogodzić, ale jest ich za mało.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
tomek, 2015-06-03 16:34:56
serdecznie polecam
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
kasia, 2015-05-04 18:04:35
Pięknie tam jest polecam :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
ENdi, 2015-04-29 18:00:12
Wspaniała atrakcja dla rodzin z dziećmi! Dużo ciekawych atrakcji dla najmłodszych, najciekawszy jest zdecydowanie wirujący domek :)
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
KATE, 2015-04-16 21:03:26
Przylatuję w czerwcu na urlop i chcę pojechać z moim siostrzeńcem ale z tych opinii co dzisiaj przeczytałam to się zastanowię i to poważnie.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
** Zawiedziony, 2014-11-05 20:44:34
PO SEZONIE DROGOOO! WSZYSTKO BEZ ŁADU I SKŁADU.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Tomasz z rodziną, 2014-10-30 22:17:38
Nie polecam, ceny kosmiczne, połowa niby atrakcji nie działa lub jest porażająco niskiej jakości. Obsługa wredna, alergicznie działająca na ludzi. Omijajcie szerokim łukiem. Moja rodzina już tam nie zawita
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Juzeczek, 2014-10-22 13:40:46
Byłem tam z rodziną , wykupiłem tz grupon .po obejściu wszystkich atrakcji udaliśmy się na hotel .zęby zejście nasze posiłki (2 makarony i 2 sałatki ) a tam pani na recepcji zdziwiona i odsyła nas na drugi hotel a na tym hotelu dostajemy inf. to nie tu my tu mamy wesele i odesłano nas na Tawernę no i ta tez zdziwienie obsługi ,
ale za chwilke miło zaskoczył nas kucharz mówiąc ( przepraszam za ok 20-35 minut państwa dania będą gotowe ) nie wierzyłem że już coś zjemy a tu miła niespodzianka chociaż po 40 min ale dostaliśmy nasze posiłki , pochwała dla tego kucharza a cała reszta obsługi do kitu,zero uśmiechu,kultury, ceny z kosmosu
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Żeluś, 2014-10-16 21:57:37
Polecam, ale latem. Byliśmy tam w wakacje i było ok. Jesienią przeszkadza pogoda przede wszystkim i mało obsługi na parku. Miła obsługa przy wejściu, na kinie oraz przeuroczy avatar, reszta obsługi niegrzeczna i nie wiedząca po co tam jest. Ceny po sezonie powinny być zmniejszone.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
maar, 2014-10-12 23:05:18
Jedna tragedia. Polowa, atrakcji nieczynna, reszta marnej jakości. Potwór z wody - kompletna porażka. naprawdę czlowiek czuje się nabity w butelkę. wg internetu park czynny od 8, tak naprawdę to od 10 (atrakcje, kasa od 9). Najwiecej smiechu wzbudzila jaskinia zwierząt - słownie dwa eksponaty. Nie polecam.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Gość po prostu!, 2014-10-12 20:15:58
Kompletnie nie polecam miejsca ! Połowa, jak nie większość atrakcji do zwiedzania pozamykana. Biorą pieniądze za kilka rzeczy, które można obejrzeć w kilka minut, a karnet jest całodniowy ! Jedzenie masakra ! Odgrzewane z przed kilku dni obiady ! Można zjeść jedynie hamburgera, frytki i kilka innych badziewnych rzeczy w niemałych cenach ! Jedyna atrakcja dla dzieci jest Zamek. Są 4 atrakcje wewnątrz, które pozawalaja na swietna zabawe dzieciakom ! Poza tym, zabawki mokre, pełno liści i brudu ! Szczerze odradzam tego miejsca ! Wszystkich traktuja tam beznadziejnie, zwiedzajacych(turystów) jak i pracowników. Pracownicy nie mają kompletnie zadnego rozrożniającego się stroju ! Ciężko dowiedzieć się czegokolwiek. Np. w sprawie lodowiska, nic nikt nie wie. jezeli zapytamy dlaczego jest nie czynne uzyskujemy odpowiedź: "Lodowisko czynne tylko latem". To przepraszam bardzo, co takiego znajduje się w cenie biletu? Polecam wybrać inne miejsce, bardziej uczciwe niż to o którym mowa !
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
karol gwiazdowski, 2014-10-09 16:40:05
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Wycieczka, 2014-10-04 19:53:33
Nie polecam! Niemiła, wprost wredna obsługa, wszystko jest tam z plastiku, poza tym też perfidnie zajeżdża komercją (dlaczego stoją tam automaty do gier?!). Połowa rzeczy pozamykana! Jeśli wam coś z tego obiecano, a was oszukano, nie ma co liczyć na zwrot pieniędzy... Żadne kłótnie nie pomogą, ludzie z obsługi liczą na to, że przymkniemy na to oko i sobie odpuścimy, a kłótnie z nimi pokazały tylko jaki mają stosunek do klienta.... Strata pieniędzy, nie ma co tu robić. Pic na wodę fotomontaż! Lepiej ten czas wykorzystać na przechadzkę po górach, pieniądze zostaną w portfelu, a w górach przynajmniej nie ujrzycie plastkiowego niedźwiedzia w "jaskini" czy plastikowy "kamienny krąg", który był totalną tandetą. Takie "atrakcje" mogą co najwyżej cieszyć małe, kilkuletnie dzieci, chociaż i one będą zawiedzione - połowa rzeczy jest pozamykana. Jedzenia nie oceniam, bo nie otwarto nam nawet Tawerny. Lodowisko całoroczne? Zamknięte, nawet nam nie pokazano gdzie ono się znajduje. Basen? Nieczynny z powodu pogody, ale to nawet dobrze, bo woda była brudna i zielona. Przelot balonem? Nie ma co liczyć, też nieczynny! A na ciuchcię czekaliśmy ponad godzinę, poza tym pan prowadzący ciuchcię był bardzo dla nas niemiły, jakbyśmy robili mu łaskę, że tam pracuje -.- Dno!!! Katastrofa. Nie polecam!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
rodzinka, 2014-10-03 23:15:33
bllleeeeee ,katastrofa ,szkoda pieniedzy !!!!!!!!!!!!!!
jak to nie można wniesc wlasnego jedzenia i picia ????????? takie regulamin ??????
katastrofa ,jak ktos go czytal to polecam ,jak w jakims obozie
a nie ma nic o obowiazkach wlasciciela , za nic nie odpowiada
tylko wydaje nakazy !!!!!!!!!!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Łukmistrz, 2014-09-22 14:44:56
Ceny zabójcze jak na te nieczynne atrakcje. W Tawernie podają pstrąga z makro, bo ten złowiony, jest mrożony w całości. Obsługa jak na stypie.NIGDY WIĘCEJ.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
marta 77, 2014-09-14 21:23:30
Byliśmy dzisiaj z rodzinką-14.09.2014-bardzo udany wypad z niedalekiego Brzegu. Czysto, ładnie, dziecko bardzo zadowolone, my z mężem również. Super atrakcją jest wirujący domek!!! Musiałam zamknąć oczy:) Przejażdżka windą też super, zwłaszcza jak się zatrzymała! Ogólnie muszę powiedzieć,że ok. poza jednym... Nie ma w Rosenau gdzie zjeść! W jednym i drugim ośrodku było wesele czy też poprawiny. Generalnie nawet zwykłych frytek nie uświadczysz:( Organizator powinien o tym pomyśleć, bo niestety, ale jak się zwiedza ten kompleks , to człowiek robi się najzwyczajniej głodny!
POza tym polecam, jest naprawdę miło!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
achim, 2014-09-02 18:55:24
postarajcie sie jest wiele do poprawienia to prosba od dzieci
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Krycha, 2014-09-01 14:02:47
Atrakcyjne miejsce dla małych i dużych.Choć są niedociagnęcia organizacyjne to mozna przymknąć oko.Jeśli chodzi o bazę gastronomiczną to fatalna.W chacie zwanej Tawerną znudzona obsługa.Brud , a wybór w posiłkach kiepski .W restauracji Caterina ceny jak z kosmosu a jedzenie wręcz ohydne.Przydałaby się wizyta Pani Magdy Gesler .mialaby co tam robić.Proponuję wyjazd z własnym jedzeniem będzie przynajmniej bezpiecznie.Wizyta sanepidu wskazana,ale nie z Prudnika ale z Opola.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
megulinska, 2014-08-25 12:55:59
Dobry pomysł na wypad w gorący letni dzień ze względu na basen. Deszcz uniemożliwia skorzystanie z fajnego zamku- dmuchańca. Atrakcje wystarczają na spędzenie jednego dnia z dziećmi. Nie jestem zadowolona z zaplecza gastronomicznego, tj. tzw. tawerny. Jest to drewniana chata, gdzie sprzedaje się jedzenie na wagę. Obsługa bardzo słaba, pstrąg po litewsku miał dziwny zapach (w składnikach było prawdopodobnie coś nieświeżego).
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Zaginiony klient, 2014-08-23 19:15:35
Kupiliśmy na gruponie ofertę z posiłkiem i pojechaliśmy
- zły adres na gruponie
- fatalne oznakowanie dojazdu
- duża karuzela nieczynna, brak jakiejkolwiek informacji
- wykopaliska- nieczynne
- w parku żywiołów szereg urządzeń zepsutych, a działające w większości są na wysokości osoby dorosłej, brak choćby schodka dla dzieciaka
- w restauracji usłyszeliśmy, że mają wesele- kuchnia się nie wyrabia i kuponów na posiłek nie realizują
- jedyna prawdziwa atrakcja to płatny park linowy dla dorosłych i wirujacy domek
No i jest jeszcze jaskinia dzikich zwierząt- tragedia.
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Marek, 2014-08-16 13:16:45
Byłem, widziałem.Miło spędzony czas z rodziną
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
MIR_O, 2014-08-10 19:23:41
Reklamy jedynie są tu piękne - nabijają ludzi w butelkę :( , tu powininen przyjechać sanepid oraz skarbówka . A napewno nie turyści na wczasy
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
KRIS, 2014-08-10 17:26:15
Byłem dziś 10.08 istna tragedia za 70 złotych od rodziny nie masz nic , pozorne atrakcjie w większości nie działają , Balon przebity , brak parkingu - trzeba auto zostawic na łące . W jezoprku obok basenu pływa 10 cm brudu i starych butelek . W życiu nie polecam zmarnowana niedziela
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
tomstefana, 2014-07-30 20:30:51
Byłem widziałem i szok jedyna atrakcja na + to park linowy który jest przygotowany super. reszta kompleksu to tragedia. Na zjeądżalni chłopak otarł sobie plecy spadając do płytkiej wody w małym basenie. Na dużym basenie otarł sobie brzuch o wystające sznury. Leżąc na leżaku spadła obok mnie lampa dekoracyjna rozbijając się na drobne kurz pył i huk szlifierek i zagęszczrek. Na terenie trwają prace budowlane pełną parą , a właściciel pobiera pełną opłatę wcale nie małą bo za rodzinę 70 zł . Omijajcie to miejsce ogromnym kołem . Znudzeni ratownicy ziewają i głaskają się po brzuchu z nudów zwłaszcza spasiony łysowaty olbrzym , który krzyczy na dzieci... Bardzo dużo atrakcji jest nieczynnych... NIE POLECAM>>>!!!!!!!!
Ogólnie
 
Atrakcje
 
Estetyka
 
Ceny
 
Luk, 2014-07-28 11:44:31
Wspaniałe miejsce dla dużych jak i małych! :)