ESCAPE ROOM WARSZAWA - HOUSE ESCAPE - zdjęcie 1

ESCAPE ROOM WARSZAWA - HOUSE ESCAPE

House Escape to jeden z najwiekszych obiektów Escape Room w Polsce.
Gra polega na wydostaniu się w ciągu 60 minut z tematycznego pokoju zagadek. Nad wszystkim czuwa Wasz mistrz Gry, który bacznie obserwuje i słucha Waszej rogrywki, po to aby a każdym momencie mógł Wam udzielić wskazówki.
Posiadamy łącznie 9 tematycznych pokojów, ponad 500 metrów powierzchni w 3 lokalizacjach w Warszawie. Kązdy znajdzie coś dla siebie.
Opisy naszych pokojów Zagadek:
 
Pokój Misja Hollywood
LOKALIZACJA : ŁOPUSZAŃSKA 53   -WARSZAWA WŁOCHY
Nasz największy pokój zagadek, który jest wiernym odwzorowaniem Apartamentu w Hotelu. Jeśli lubisz luksus połączony z zaskakującym Scenariuszem w stylu Mission Impossible to jest to coś dla Ciebie. Pokój zagadek jest pełny gadżetów i rozwiązań, które zaskoczą najbardziej wybrednego gracza.  Wykorzystana technologia połączona z nowatorskim stylem prowadzenia Gry, sprawią że poczujesz się jak na prawdziwej Misji w Hollywood.
Zostajesz wysłany przez Agencję CIA do Hollywood, gdzie obecnie przebywa Prezydent Stanów Zjednoczonych. Agencja dostała informację, że w hotelu, a dokładniej w apartamencie nr 35, przebywa Borys, tajny agent KGB. Borys prawdopodobnie planuje zamach na Prezydenta , musisz odnaleźć granat, który jest ukryty gdzieś w Pokoju i posłuży Borysowi w celu zagłady Prezydenta. Pamiętaj masz tylko 60 minut, gdyż Borys wraca ze spotkania. Nasz agent kontroluje jego każdy ruch i będzie Cię na bieżąco informować o sytuacji, jednak w pokoju jesteś zdany sam na siebie. Pamiętaj, że Borys jest tajnym agentem, więc niech Cię nie zwiedzie zwykły wygląd pokoju. To tylko pozory.
 
Minimalna liczba osób: 2
 
Maksymalna liczba osób: 8
 
Czy Pokój Zagadek jest  odpowiedni dla dzieci: TAK, ten Escape Room jest odpowiedni dla Dzieci
 
Pokój Dżungla
LOKALIZACJA : ŁOPUSZAŃSKA 53   -WARSZAWA WŁOCHY
Pokój Dom w Dżungli to mnóstwo rozwiązań elektroniczno – mechanicznych, to przygoda jak w dzikiej Dżungli. Jest to nasz najbardziej zaawansowany technologicznie Escape Room – ponad 300 metrów okablowania, mnóstwo multimedialnych rozwiązań i efektów specjalnych który kryje w sobie świetną niespodziankę a wszystko zaczyna się w pewnym Domku… Czy to domek w Dżungli?
W pewnym Domku mieszkał ktoś, kto nie chciał widzieć świata czarno-białym, więc uciekł do tajemniczej i pięknej Dżungli. Tam jednak czyhał na niego… Tygrys! Musisz jak najszybciej dotrzeć do niego i mu pomóc, zanim Tygrys go znajdzie… Ten pokój to nie tylko kłódki, ale też rozwiązania elektroniczne i multimedialne. Pokój pod względem zaawansowania technicznego jest na wysokim poziomie. Jeśli lubisz nowinki techniczne połączone z wspaniałym wystrojem, gdzie poczujesz zapach i smak Dżungli, to lepiej trafić nie mogłeś!
 
Minimalna liczba osób: 2
 
Maksymalna liczba osób: 5
 
Czy Escape Room w Warszawie jest odpowiedni dla dzieci: TAK, ten Escape Room jest odpowiedni dla Dzieci
 
Pokój Piła Pułapka
LOKALIZACJA : ŁOPUSZAŃSKA 53   -WARSZAWA WŁOCHY
Konstrukcja Pokoju wymaga współpracy i nie są to puste słowa… Idealne rozwiązanie aby sprawdzić lojalność osób, które myślałeś, że dobrze znasz. Przekonaj  się jak reagują Twoi znajomi w sytuacjach bez wyjścia gdzie trzeba dokonać wyboru… To czas decyzji, gdzie każda decyzja rodzi konsekwencje i zmienia scenariusz Gry. To nie jest zwykły Escape Room to Pokój Zagadek połączony z prawdziwymi emocjami, na które musisz być odporny.
Jedyne co pamiętasz to wieczorna przechadzka ze znajomymi po mieście. Budzisz się w pomieszczeniu wraz z innymi i zaczyna się gra Pana Układanki, gdzie każdy Twój ruch został przewidziany i każdy Twój ruch rodzi konsekwencje. Tu nie ma czasu na myślenie, tu musisz działać. Współpraca jest tu bardzo ważna. Trudniejsze od wydostania się będzie tylko odpowiedzenie sobie na pytanie – komu ufać?
 
Minimalna liczba osób: 3
 
Maksymalna  liczba osób: 5
 
Czy Escape Room jest odpowiedni dla dzieci: NIE, ten Escape Room nie jest dla Dzieci.
 
Pokój Łodź podwodna
LOKALIZACJA : PANKIEWICZA 3 -WARSZAWA CENTRUM
Naszym skromnym zdaniem, najlepiej odwzorowana Łódź podwodna w Polsce

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tej atrakcji to zapraszamy na nasze forum turystyczne gdzie poznasz wielu ciekawych ludzi.

ESCAPE ROOM WARSZAWA - HOUSE ESCAPE - zdjęcie 2
ESCAPE ROOM WARSZAWA - HOUSE ESCAPE - zdjęcie 3
ESCAPE ROOM WARSZAWA - HOUSE ESCAPE - zdjęcie 4
ESCAPE ROOM WARSZAWA - HOUSE ESCAPE - zdjęcie 5
ESCAPE ROOM WARSZAWA - HOUSE ESCAPE - zdjęcie 6

Adres i mapa

WARSZAWA, ŁOPUSZAŃSKA 53, Pankiewicza 3, Al. Solidarności 117
tel.: 500746070
strona www